Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

Synology představuje službu Surveillance Station 8.1 Beta

redakce 22.06.2017

Společnost Synology oznámila dostupnost verze beta služby Surveillance Station 8.1 a pozvala zájemce o testování z celého světa k účasti na testování beta programu. Oficiální vydání služby Surveillance Station 8.1 tak bude obsahovat cennou zpětnou vazbu a připomínky.

„Díky metodě archivování vzdálených záznamů a integraci systému POS a videí nabízí služba Surveillance Station 8.1 Beta kompletní řešení pro obchodní řetězce. Na základě integrace s domácími telefony a své schopnosti automatického přepínání mezi různými úrovněmi zabezpečení pomocí funkce Geografické ohraničení přináší služba Synology Surveillance Station 8.1 Beta ten nejpohodlnější způsob zabezpečení domácím uživatelům,“ uvedl Ruby Lin, produktový manažer společnosti Synology Inc. „Zavedení technologie akcelerace GPU významně snižuje využití CPU a zajišťuje plynulejší zobrazení videa a uživatelé si proto mohou vychutnávat neskutečně rychlý výkon služby Surveillance Station 8.1 Beta.“

Služba Surveillance Station 8.1 Beta obsahuje následující nové funkce:

Vzdálená archivace nahrávek: Určena k vyřešení problému vznikajícího ve většině obchodních řetězců, ve kterých je prostor úložiště v jednotlivých pobočkách omezen. Uživatelé mohou přizpůsobit dobu nahrávání a typ událostí, které se budou archivovat v centrále společnosti a využívat tak úložiště centrály, nebo nastavením doby spouštění úloh archivování a prováděním řízení šířky pásma zabránit úlohám archivování, aby narušovaly běžnou činnost sítě.

Integrace systému POS: Obchody mohou nyní monitorovat transakce pomocí odpovídajících videí a rychle řešit spory kolem transakcí vyhledáním historických záznamů prostřednictvím intuitivního rozhraní. Uživatelé také mohou přizpůsobit upozornění na události u neobvyklých transakcí nebo využívat funkci Pravidlo akce.

Integrace kamery domácího telefonu Intercom: Kamery domácího telefonu představují zařízení s bohatými funkcemi zajišťující sledování pomocí videa, provoz zvonku u dveří a zámku dveří, obousměrný zvuk a další funkce. Kromě těchto funkcí a možnosti vyhledávání historických záznamů ve službě Surveillance Station můžete také využívat obousměrný zvuk a jednorázový manuální přístup pomocí aplikace DS cam a komunikovat tak s návštěvníky bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Domovský režim: V rámci zabezpečení domácnosti nabízí služba Surveillance Station 8.1 Beta dvě různá nastavení zabezpečení v závislosti na tom, jestli se uživatel nachází doma nebo ne. Uživatelé se mohou přepínat mezi různými režimy zabezpečení ručně, na základě plánu nebo pomocí funkce Geografické ohraničení. Při přepnutí do jiného nastavení zabezpečení systém upraví odpovídající plány nahrávání, nastavení upozornění, profily datového proudu a aktivuje specifická pravidla akcí.

Podpora HTML5: Při správě služby Surveillance Station již nejste omezeni na používání aplikace Surveillance Station Client nebo na instalaci modulů plug-in do prohlížečů Internet Explorer a Safari – díky podpoře HTML5 můžete ve službě Surveillance Station 8.1 Beta nyní zobrazovat videa v prohlížečích Chrome.  

Akcelerace GPU: Akcelerace GPU je nyní podporována v aplikaci Surveillance Station Client pro systém Windows. Po upgradování na verzi Surveillance Station 8.1 Beta a povolení možnosti GPU si začněte vychutnávat extrémní výkon nabízený vestavěnou grafickou kartou bez nutnosti kupovat další grafické karty – tato funkce významně sníží využití procesoru CPU a současně zajistí mnohem plynulejší zobrazení videa.

Balíček Synology Surveillance Station 8.1 Beta je k dispozici ke stažení v systému DSM.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme