Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Televizi KUKI si pustíte na Nvidia Shield TV

Pavel Trousil 26.04.2017

Multimediální streamovací zařízení Nvidia Shield přináší českým zákazníkům plnohodnotné televizní vysílání. Stačí k tomu internetové připojení.

Společnosti Nvidia ve spolupráci se SMART Comp (provozovatelem sítě NETBOX) a AIM (a1m.cz), představila aplikaci KUKI pro zařízení Shield TV. Uživatelé tohoto multimediálního zařízení, které je založené na Android TV a nabízí řadu zajímavých funkcí, si tak nově na něm mohou pustit i televizní vysílání a půjčovat si filmy a seriály. Vedle stávajících mediálních aplikací jako Netflix nebo YouTube je tak Kuki TV volbou pro všechny, kteří chtějí přijímat televizní signál v nejvyšší možné kvalitě (Shield Tv podporuje rozlišení až 4K a HDR) a zároveň rádi využívají výhod televize on demand. Stačí mít připojení na internet.

Televizi KUKI v současné chvíli sleduje 80 tisíc zákazníků. Nad rámec standardní nabídky televizních kanálu v HD kvalitě (Česká televize, Nova, Prima, HBO, TV Barrandov, Nickelodeon, Eurosport,…) disponuje i obsáhlou knihovnou seriálů, mezi nimiž nechybí například Teorie velkého třesku nebo česká Bohéma.

p4260063-nahled

V nejbližších měsících dostane aplikace KUKI na Shield TV nové funkce, které rozšíří její zásah v rámci domácí zábavy. Jedná se o kompletní nabídku funkcí Android TV, propojení s širokou nabídku zařízení v rámci Android Wear řady, optimalizace datových nároků (plánovaný přechod na h.265) a s tím spojené snížení datové náročnosti při přehrávání, a v neposlední řadě také příchod Ultra HD (4K) obsahu.

kuki1-nahled

Každý zákazník, který si od 2.5. 2017 koupí Shield TV v základní i Pro verzi na Alza.cz dostane zdarma programový balíček Kuki Větší (60 televizních kanálů 150 seriálů). Akce probíhá od 2.5. 2017 do konce června 2017 nebo do vyprodání zásob. Shield TV je v České republice k dostání na Alza.cz za cenu 5999 Kč, v balení se nachází dálkové ovládání a herní ovladač. SHIELD Pro nabízí zařízení s 500GB diskem, herním ovladačem a dálkovým ovládáním s přípojkou na headset za cenu 8999 Kč. Více informací naleznete na stránkách Nvidia


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud