Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tenký herní notebook Acer Predator Triton 700

Pavel Trousil 30.05.2017

Pokročilé technologie chlazení umožnili dosáhnout vysokého výkonu v mimořádně přenosném provedení herního notebooku Acer Predator Triton 700. Vybaven je grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1080 a procesory Intel Core. 

Herní notebook Predator Triton 700 se vyznačuje štíhlou konstrukcí, nejnovější grafikou a procesory s nejmodernější technologií chlazení.  Notebook je vybaven výkonnou (přetaktovatelnou) grafikou NVIDIA GeForce GTX 1080 a procesorem Intel Core sedmé generace se standardním napětím, a to v hliníkovém těle s tloušťkou 18,9 mm. Umožňují to nejmodernější kovové ventilátory AeroBlade 3D od Aceru se zvýšeným průtokem vzduchu, přestože zabírají v notebooku méně prostoru. Dvojice NVMe PCIe SSD disků zapojených v režimu RAID 0 a až 32 GB paměti DDR4 2400 MHz se stará o výkon celého systému.

predator-triton-700-02-nahled

Notebook je dále vybaven 15,6" Full HD IPS displejem s podporou technologie NVIDIA G-SYNC. Prostorový zvuk Dolby Atoms a technologie Acer TrueHarmony přináší zvuk s bohatou akustikou, zatímco certifikace Skype for Business zajišťuje čisté konverzace. Uživatel má k dispozici rozhraní Thunderbolt 3, které poskytuje rychlost přenosu dat až 40 Gb/s a podporu 4K video výstupu. Predator Triton 700 je také vybaven dvěma porty USB 3.0 (s podporou USB nabíjení i při vypnutém notebooku), jedním portem USB 2.0, portem HDMI 2.0, jedním konektorem DisplayPort a gigabitovým ethernetovým portem. Síťové připojení spravuje technologie Killer DoubleShot Pro, která vybere nejrychlejší připojení k síti (ethernet či bezdrátová připojení).

První z řady ultratenkých herních notebooků Predator Triton se může Predator Triton 700 pochlubit černým tělem s minimalistickým designem s přímými konturami a zkosenými předními rohy. Velká skleněná deska Corning Gorilla Glass nad klávesnicí slouží jako okno do chladicího systému notebooku skládajícího se z ventilátorů AeroBlade 3D a pěti heatpipe. Zároveň funguje jako Precision Touchpad.

Žádný herní notebook se samozřejmě neobejde bez mechanické klávesnice. Klávesy jsou vybaveny RGB podsvícením a lze je individuálně naprogramovat. Software PredatorSense umožňuje hráčům ovládat a přizpůsobit chod životně důležitých komponent notebooku Predator Triton 700 z jediného centrálního rozhraní, ať už jde o osvětlení, klávesové zkratky, ovládání otáček ventilátorů nebo o obecné monitorování systému. Herní notebook Predator Triton 700 bude v oblasti EMEA k dispozici v srpnu za cenu od 3 399 €.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud