Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Toshiba uvádí novou Tecru Z40-C

Michal Bareš 10.04.2016

Toshiba Tecra Z40-C je určena primárně pro profesionální uživatele, kteří ocení kombinaci moderního hardwaru, matného displeje, malých rozměrů a hmotnosti a tříleté záruky s opravou u zákazníka.

Hlavní novinkou je osazení procesorem nové generace Skylake a 14“ matným Full HD displejem, který v této řadě nebyl doposud používán. Kompaktní 14“ notebook s hořčíkovým šasi váží méně než 1,5 kg a v kombinaci s procesorem Core i5-6200U, 8 GB RAM a 256GB SSD disku dosahuje slušného výpočetního výkonu s dlouhou výdrží při práci na baterie. Podle výrobce lze s notebookem na akumulátor pracovat až 8,5 hodiny.  Korporátní uživatele potěší přítomnost dokovacího portu, čtečky otisků prstů a Smart karet. Bezpečí dále zvyšuje TPM čip a funkce Anti Theft. Notebook poskytuje funkci šifrování všech uložených dat, která zajistí to, že i kdyby útočník vymontoval pevný disk z útrob a připojil ho k jinému zařízení, k uloženému obsahu se nedostane. V portové výbavě najdeme kromě dokovacího konektoru plnohodnotný LAN, tři USB 3.0 porty a HDMI a VGA konektory. Vzhledem k uvažovanému nasazení především do podnikového prostředí má Tecra Z40-C předinstalovaný systém Windows 7 Professional a dodává se včetně instalačních DVD disků s Windows 10 Pro.

Komerční sdělení
Sníte o Tecru Z40-C? Přečtěte si víc o výhodné PŮJČCE od ZUNO. Její splátky vás zatěžovat nebudou. Za 32 990 Kč můžete jej mít na stole hned. Přečti si o PŮJČCE bez skrytých podmínek na zuno.cz S výhodnou PŮJČKOU od ZUNO si můžete dovolit Tecr Z40-C okamžitě. Přečtěte si o ní víc.

Notebook poskytuje tříletou onsite záruku s opravou u zákazníka, která je doplněna roční Zárukou spolehlivosti. Ta zajistí zákazníkovi, že pokud mu během prvního roku od zakoupení notebook vypoví službu vinou výrobní vady, získá kromě záruční opravy také celou pořizovací cenu zpět. Notebook je k dostání za zajímavou cenu okolo 32 990 Kč. 


tecra-z40-c-04-win10


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud