Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Trend Micro nabízí zabezpečení platformy Android

redakce 14.01.2011

Trend Micro Mobile Security chrání přístroje se systémem Android před webovými hrozbami a počítačovými piráty. Trend Micro Mobile Security reaguje na rychle rostoucí potřebu ochrany před počítačovými útoky na mobilní přístroje s operačním systémem Android.

Kapitoly článku

Platforma Android je dnes druhou nejrozšířenější mobilní platformou na trhu a její podíl vzrostl o více než 850 %.

Trend Micro Mobile Security for Android chrání digitální soubory a zabezpečuje bankovní transakce na přístrojích s platformou Android prostřednictvím rozpoznání a zastavení počítačových pirátů a online hrozeb dřív, než mohou zaútočit. Produkt Trend Micro Mobile Security, který má malé nároky na prostor a je vytvořen specificky pro přístroje se systémem Android, vám zajistí ochranu a svobodu nezbytnou k tomu, abyste zůstali mobilní.

Mezi klíčové vlastnosti produktu Mobile Security for Android:

  • Bezpečné surfování
  • Rodičovská kontrola
  • Ochrana při stahování souborů
  • Filtrování hovorů a textových zpráv

Uživatelé Trend Micro Mobile Security mohou využít okamžitou ochranu prohlížeče v reálném čase, ať už si mobilní přistroj se systémem Android vezmou kamkoli.

V současnosti je Trend Micro jedinou společností, která nabízí ochranu přístrojů se systémem Android před nejnovějšími hrozbami pomocí informací a zabezpečení z cloudu. Přizpůsobené filtrovací seznamy umožňují uživatelům odstínit nebo blokovat nežádoucí hovory či zprávy a kontrola reputace webů a rodičovská kontrola zajišťuje bezpečnější surfování pro všechny.

Trend Micro Mobile Security for Android je dostupný prostřednictvím internetového obchodu Android Market.

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme