Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Varta Alkaline Powerpack – balíček s energií

Pavel Trousil 28.05.2014

Jednoduché nabíjení USB zařízení pomocí klasických baterií typu AA umožňuje Varta Alkaline Powerpack. Dobít se tak můžete i v místě, kde není elektrická zásuvka.

portable-power-visual-camping-low-nahled

Plánujete cestu do přírody nebo zahraničí a potřebuje pokrýt nabíjení vícero zařízení? Nabíječka Varta Alkaline Powerpack používá jako zdroj energie 4× AA (klasické tužkové baterie), ze kterých může prostřednictvím USB portu nabít rozličná zařízení.

Jelikož běžné tužkové baterie jsou snadno dostupné ve všech zemích, jedná se o praktický zdroj energie. Navíc vzhledem k rozměrům tohoto typu baterií si jich můžete připravit i větší zásobu a vytvořit si tak energetickou rezervu i pro delší pobyt mimo civilizaci. O stavu vložených baterií informují tři zelené stavové diody. Jedno balení alkalických baterií umožní podle výrobce až 7 dalších hodin hovoru.

Součástí balení je samotná nabíječka, baterie 4× Varta AA High Energy a adaptéry na Apple (30 Pin konektor), microUSB a miniUSB. Použití je ovšem díky osazení klasického USB konektoru prakticky neomezené. Cena Varta Alkaline Powerpack je 299 Kč (včetně 4× AA High Energy).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud