Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Vícerežimový notebook Lenovo YOGA 900

Pavel Trousil 04.12.2015

Lenovo YOGA 900 patří mezi nejtenčí ultrabooky s procesorem Intel Core. Spojuje v sobě výkon a přenositelnost spolu s kloubem, který je inspirován řemínkem náramkových hodinek. 

Lenovo YOGA 900 na první pohled zaujme svým designovým tenkým tělem. Jako nejtenčí konvertibilní ultrabook s procesory až Intel Core i7 šesté generace je Lenovo YOGA 900 mimořádně lehký. Se svou váhou pouhých 1,29 kg a tloušťkou jen 14,9 mm je snadno přenositelný a přesto velmi výkonný. Svým uživatelům poskytuje flexibilitu díky čtyřem režimům použití a umožňuje jim pracovat, sledovat filmy nebo hrát hry.

lenovo-yoga-900-03-nahled

Kromě výkonných procesorů obsahuje tento notebook také SSD disk s vyšší kapacitou. Díky inovativnímu systému chlazení je i při tenkém profilu odvětrávání účinnější. Lenovo YOGA 900 disponuje 13,3“ QHD+ (3200x1800) IPS displejem se širokými pozorovacími úhly. Sledování videí, hraní her a přehrávání hudby zajišťují stereoreproduktory JBL s technologií Dolby Audio Premium.

Lenovo vybavilo Ultrabook YOGA 900 vylepšenou verzí kloubu, který je složen z více než 800 jemných propletených prvků. Tento kloub umožňuje plynulejší otáčení displeje a tím pádem i snazší přechod mezi jednotlivými režimy použití. V porovnání s předcházející generací notebooků má YOGA 900 také o 50 procent větší hustotu baterie, takže podle výrobce zvládne až 9 hodin nepřetržitého přehrávání videa.

Lenovo YOGA 900 bude na našem trhu dostupný v několika barevných provedeních zlatého, stříbrného a oranžového šasi za cenu začínající na 33 999.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme