Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

Voděodolné + přenosné + s podporou MMS a emailu = outdoorové kamery s funkcí fotopasti

redakce 10.05.2017

Dvojice nových vodotěsných outdoorových kamer Evolveo lze využívat také jako fotopast. Kompaktní moderní kamera umožňuje pořizovat fotografie nebo video záznam se zvukem všude tam, kde nemůže být použit klasický kamerový systém. Snadno zaznamená pohyb v okolí domu, chaty, zahradního domku, firmy, skladu, stavby, nebo při sledování divoké zvěře ve vzdálených lokacích.

Fotopasti jsou vyrobené z kvalitního plastu s maskáčovým vzorem, což napovídá, že jsou dobře připravené sloužit venku i za nepříznivých podmínek počasí. Pro lepší nastavení záběru je display umístěn na přední straně, takže je krásně vidět na co kamera míří a není třeba s ní dodatečně manipulovat. U modelu R2 display chrání výklopná krytka. Dále se na přední straně nachází pohybový senzor a LED diody přísvitu. Jsou však rozděleny na více malých ploch, které snižují odlesky a nebezpečí prozrazení.

Útroby fotopastí chrání plastová spona, která drží dvířka pevně zavřená a nedovolí vlhkosti proniknout k bateriím a slotu na paměťovou kartu. Při výměně baterií se nemusí fotopast demontovat, pomocí pojistky se vysune celý box, baterie se vymění a box se opět zasune. Fotopasti lze v případě potřeby napájet i externím napájecím zdrojem.

Video lze zaznamenávat v nejvyšší kvalitě Full HD, noční záznam nebo fotografování umožní 36 citlivých infračervených přisvětlovacích diod. Spuštění snímání pohybu je velmi rychlé a záznam je poté uložen na microSD kartu. Časosběrný režim se hodí například pro zaznamenání postupu na stavebním projektu. Stačí nastavit časový interval a kamera pořídí snímek každých 30, 60 nebo 240 minut a uloží jej na kartu.

Prostředí kamery je intuitivní, snadno a rychle nastavitelné pomocí českého menu na displeji. Záznam na SD kartu se spouští při detekci pohybu před kamerou nebo nastavením snímání v časovém intervalu. Pro pohodlné ovládání je přiložen dálkový ovladač. Model Evolveo StrongVision S2 navíc podporuje odesílání snímků na mobilní telefon nebo email.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud