Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Voděodolný Bluetooth reproduktor

redakce 17.10.2018

Sencor představil trendový Bluetooth reproduktor SSS 6400N Sirius s vysokým výkonem, vyzařováním do všech stran, s dlouhou výdrží na baterie a odolností i v dešti. Potěší však i atraktivní cenou.

Reproduktor Sencor SSS 6400N Sirius designem s možností volby ze třech atraktivních barevných provedení – černé, modré a červené – osloví především mladou generaci, jíž vychází vstříc také velmi dostupnou cenou. Přes to všechno nabízí precizní provedení kombinující odolný plast s prémiovou barevnou tkaninou a odpovídá specifikaci IPX6, která zajišťuje vysokou odolnost vůči působení vody.

sss-6400n-vod-todolnost Jeho konstrukce zajišťuje zvuk vyrovnaně šířený do všech stran a pro působivý poslech zahrnující vyrovnaně podané basy i výšky není nutné myslet na jeho správné nasměrování směrem k posluchačům. Mohutný a čistý zvuk zajišťují dva vestavěné měniče s maximálním výkonem 30 W doplněné dvěma dalšími pasivními zářiči. Celkový výstupní výkon dosahuje 25 W (RMS). Plně nabitá vestavěná baterie zásobuje přístroj energií postačující k hlasitému poslechu po dobu až sedmi hodin a jednoduchost párování s mobilním telefonem pouhým přiblížením k reproduktoru zajišťuje integrovaná technologie NFC. Pro potřeby propojení s tradičním přehrávačem hudby bez Bluetooth je k dispozici audio vstup v podobě nejpoužívanějšího 3,5 mm sluchátkového stereo konektoru. Díky technologii Bluetooth 4.2 je docíleno bezdrátového dosahu až na vzdálenost 15 metrů. Samozřejmostí je také vestavěný mikrofon, který umožňuje využít přístroj jako hlasitý handsfree reproduktor při telefonování.

Technologie TWS (True Wireless Stereo) umožňuje bezdrátově připojit k jednomu smartphonu, tabletu nebo jinému zdroji hudby dva stejné reproduktory a docílit tak stereofonního poslechu, kdy jeden přehrává levý a druhý pravý kanál. Tímto spojením se navýší také celkový výkon reprodukce.

Reproduktory Sencor SSS 6400N Sirius jsou nyní k dostání ve všech třech barevných provedeních u autorizovaných prodejců značky za doporučenou koncovou cenu 1599 Kč.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud