Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Voděodolný MP3 přehrávač

redakce 07.03.2013

Především pro plavce je určen první voděodolný MP3 přehrávač Sony, označený jako Walkman NWZ-W273. K PC se připojuje pomocí USB kolíbky, má kapacitu 4 GB, podle výrobce vydrží na jedno nabití až 8 hodin a váží jen 29 gramů. Doporučená cena je 2 099 Kč.

 

 

 

Sony Walkman NWZ-W273 byl vyvinut hlavně pro milovníky vody, ale mohou jej samozřejmě používat i jiní sportovci nebo lidé, kteří se rádi procházejí v dešti. Přehrávač je integrován do voděodolných sluchátek, na nichž se nacházejí i ovládací prvky, takže se uživatele při pohybu neomezují žádné kabely. Na druhou stranu budou Walkman moci používat jen ti, kterým nevadí pecková sluchátka. Podle výrobce je přehrávač vodotěsný až do hloubky dvou metrů. Výdrž baterie je osm hodin při plném nabití, přehrávač lze nabíjet i nárazově mezi pauzami v tréninku. Po třech minutách v síti se výdrž baterie prodlouží prý o hodinu.

Hmotnost přehrávače je 29 gramů a kapacita činí s ohledem na ovládání bez možnosti orientace mezi nahranými skladbami (přehrávač nemá displej) dostatečné 4 GB. Sluchátka se dodávají se dvěma různě velkými koncovkami a nastavitelným páskem. Recenzi sluchátek přineseme již v příštím čísle papírového Chipu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud