Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Vyjádřete svůj styl a vyberte si reproduktor

redakce 14.02.2018

Vzhled reproduktorů Ultimate Ears WONDERBOOM Freestyle Collection v nové kolekci se inspiroval v nejnovějších trendech. A mají i mohutný zvuk a odvážný styl.

Rozbalte to naplno: nahlas a ve velkém stylu s Ultimate Ears WONDERBOOM Freestyle Collection, nejnovější kolekcí, která obohacuje rodinu přenosných, skutečně vodě odolných reproduktorů Ultimate Ears, jež s sebou můžete vzít kamkoli. Specialitou této kolekce přenosných Bluetooth reproduktorů velikosti půllitrové sklenice s překvapivě mohutným zvukem je jejich estetické provedení v pěti podobách navržených pro celou škálu stylů, které mají zdůraznit: Concrete (beton), Avocado (avokádo), Patches (vyšívané vzory), Raspberry (malina) a Unicorn (jednorožec).

Kolekce WONDERBOOM Freestyle Collection je dokonalým prolnutím všeho, co vyžaduje poslech hudby, a módní doplněk. Pětici odvážných kombinací barevných ladění globálních módních a hudebních trendů tvoří:

●             Concrete (beton): Váš vzhled je sice zdánlivě neutrální jako vše, co patří ke každodennímu životu, ale nikdy bez nápadu. „Betonový“ styl se inspiroval strukturálními texturami charakteristickými pro městské prostředí, cákanci barev a temnými místy.

●             Avocado (avokádo): Váš styl je jemný a ponechává prostor pro věci nevyřčené. Provedení Avocado se inspiruje prostou přirozeností přírody.

●             Patches (vyšívané vzory): Srdce dáváte na odiv na rukávu bundy a svou osobitost vyjadřujete vyšívanými vzory a barevnými špendlíky. Výšivky jsou výrazným osobním vyjádřením v kontrastu se strohou banalitou obyčejné džínoviny.

●             Raspberry (malina): Nikdy vám nechybí odvaha vystoupit z šedého davu. Design ve stylu maliny je svěží, plný tepla a šťávy.

●             Unicorn (jednorožec): Na dosah máte svět kouzel a fantazie. Vzor ve stylu jednorožce potěší oko příjemnou kombinací pastelových odstínů.

Kolekce WONDERBOOM Freestyle Collection navazuje na stávající řadu Bluetooth reproduktorů WONDERBOOM, jež získaly mnohá ocenění a které se mohou pochlubit čistým a zřetelným zvukem v poli 360 stupňů s vyváženými basy. Reproduktor WONDERBOOM je odolný proti vodě a nemusíte se o něj obávat, protože má třídu ochranného krytí IPX7 (takže vydrží v hloubce jednoho metru až 30 minut), je odolný proti pádům z výšky až metr a půl, umí plavat na hladině a v horní části má závěsné očko, takže jej snadno připnete na jakoukoli tašku nebo batoh. Díky výdrži baterií až 10 hodin a dosahu Bluetooth připojení 30 metrů je dokonalým společníkem do sprchy, na pláži, hudebním festivalu nebo party u bazénu. Speciální tlačítko Ultimate Ears v horní části reproduktoru, vám umožňuje přehrávat, pozastavit, přeskakovat skladby nebo zdvojit dva reproduktory WONDERBOOM, aby zábavy bylo dvakrát víc.

Reproduktor WONDERBOOM získal ocenění GOOD DESIGN Award 2017, které za inovativní průmyslový, produktový a grafický design uděluje chicagské muzeum architektury a designu (Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design) ve spolupráci s Evropským centrem pro architekturu, umění, design a urbanistické studie (European Centre for Architecture, Art, Design and Urban Studies).

Cena a dostupnost

Bezdrátové reproduktory v kolekci Ultimate Ears WONDERBOOM Freestyle Collection je už nyní možné předobjednat na ultimateears.com. Reproduktory z této kolekce budou v České republice k dostání u vybraných prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 2699 Kč.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud