Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Výkonné a dobře vybavené multimediální centrum Evolveo MultiMedia Box M8

redakce 24.07.2018

Evolveo MultiMedia Box M8 je multimediální centrum s osmijádrovým procesorem OctaCore a 3 GB operační paměti.

Společně s grafickým procesorem ARM Mali-T82 a rychlým duálním Wi-Fi připojením dle standardu IEEE 802.11ac je zajištěn dostatečný výkon pro přehrávání multimediálních souborů, hraní her nebo přehrávání videa v rozlišení 4K na připojené televizní obrazovce. Multimediální přehrávač podporuje novou verzi operačního systému Android 7.1 a disponuje vnitřní pamětí 16 GB, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty.

Přehledné uživatelské rozhraní předinstalované multimediální aplikace KODI umožňuje snadné ovládání pomocí dálkového ovládání a přehrávání multimediálních souborů. Vzhled aplikace lze individuálně upravovat. 

Nový multimediální přehrávač klade důraz i na výsledný vizuální zážitek. Zařízení podporuje nový formát Dolby Vision, DTS Digital Surround a také HDR (vysoký dynamický rozsah) pro jasnější a živoucí barvy s temnou černou. Přehrávač dále podporuje formát HLD (Hybrid Log-Gamma) a také nový video kodek VP9. Samozřejmostí je hardwarové dekódování při přehrávání videa ve vysokém rozlišení Utra HD 4K2K s kompresním formátem H.265/HEVC až 60 snímků za sekundu a video výstup HDMI 2.0a.

Rychlé a spolehlivé připojení k internetu je realizováno pomocí bezdrátového Wi-Fi připojení s technologií 802.11ac. Tento typ připojení je až třikrát rychlejší, než je tomu v případě bezdrátového standardu N, takže je možné streamování HD videa, online hraní her a další úlohy vyžadující velkou šířku pásma. Duální frekvence 2,4 GHz a 5 GHz zabezpečí vyšší přenosovou rychlost a stabilitu, nižší rušení signálu a vynikající bezdrátové pokrytí. Pro plynulý přenos datově náročných souborů v počítačové síti je připraveno gigabajtové síťové LAN připojení.

K zařízení je možné prostřednictvím portu USB připojit externí úložiště (například USB externí disk nebo flash disk) s vlastní knihovnou fotografií, videa, filmů nebo hudebních souborů a soubory přehrávat na připojené televizní obrazovce a případně dále na audio zařízení.

MultiMedia Box M8 snadno spolupracuje i s mobilními zařízeními. Pomocí funkce Miracast lze prostřednictvím multimediálního přehrávače zrcadlit na připojenou televizní obrazovku obsah mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony nebo tablety. Přehrávač také podporuje video aplikace iVysilani (Česká televize), iPrima (Prima TV), O2 TV, Horizon Go (UPC), Voyo (NOVA TV), Stream.cz, Netflix, HBO Go a mnoho dalších.

Dostupnost a cena

Multimediální přehrávač Evolveo MultiMedia Box M8 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 3190 Kč.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud