Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

Výkonný a cenově dostupný Wi-Fi router od Netgearu

redakce 02.08.2017

Novinka společnosti Netgear, Wi-Fi router R6800 nabízí spolehlivé a bezpečné vysokorychlostní připojení dosahující až 1,9 Gb/s pro více než 20 zařízení současně. Zároveň je vybavena širokou řadou funkcí umožňujících snadnou správu a sdílení obsahu.

Dvoupásmový Wi-Fi router R6800 je vybaven Wi-Fi standardem AC1900 a technologií Beamforming+ nabízející kvalitní bezdrátové připojení dosahující kombinované teoretické propustnosti až 1,9 Gb/s, tj. 600 Mb/s v 2,5GHz pásmu a 1 300 Mb/s v 5GHz pásmu. Technologie Beamforming+ společně se třemi externími anténami a výkonnými radio zesilovači zároveň poskytuje špičkové pokrytí i napříč velkými domácnostmi.

Rychlé Wi-Fi připojení a plynulé streamování i v případě připojení velkého počtu zařízení k síti zajišťuje kombinace pokročilého QoS umožňující rozpoznání vlastností jednotlivých zařízení a aplikací a následné určení jejich priority v rámci síťového provozu a technologie Airtime Fairness eliminující prodlevy v případě připojení pomalejšího zařízení.

Router R6800 je dále vybaven čtyřmi gigabitovými ethernetovými LAN porty a dvěma USB porty (1x USB 3.0, 1x USB 2.0), jež umožňují kabelem připojit k routeru širokou řadu multimediálních zařízení.

Bezpečné připojení a sdílení obsahu umožňuje řada pokročilých bezpečnostních funkcí. Patří mezi ně customizované, volně dostupné URL pro nastavení osobního FTP serveru, podpora VPN umožňující zabezpečený vzdálený přístup, chráněný přístup k Wi-Fi (WPA/WPA2 – PSK), dvojitá firewall ochrana (SPI a NAT) i prevence před DoS útoky.

Vedle bezpečnostních funkcí nabízí Netgear R6800 také široké možnosti v oblasti správy Wi-Fi sítě i sdílení jejího obsahu.

•             Snadná instalace routeru prostřednictvím mobilního zařízení.

•             Aplikace Netgear Genie umožňující vzdálenou správu routeru a snadnou instalaci, aktualizaci, monitorování, kontrolu a opravu domácí sítě.

•             Push ´n´ Connect pro snadné a rychlé připojení zařízení k síti.

•             ReadyCLOUD USB Access umožňující bezdrátový přístup a sdílení obsahu uloženého na externím USB disku z jakéhokoli zařízení v domácí síti.

•             ReadySHARE Vault automaticky zálohující změny provedené ve všech počítačích v domácí síti do externího USB disku připojeného k routeru R7000P.

•             ReadyShare Printer zajišťující bezdrátový přístup a sdílení USB tiskárny.

•             ReadySHARE USB Access umožňující bezdrátový přístup a sdílení USB disku a tiskárny.

•             DLNA s možností nalézt a přehrát vybrané soubory na DLNA TV a herních konzolích.      

Wi-Fi router NETGEAR R6800 je v prodeji v síti všech obchodních partnerů společnosti Netgear za doporučenou koncovou cenu 3199 Kč s DPH.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud