Přejít k hlavnímu obsahu

Western Digital představuje nové externí úložiště SanDisk Professional Pro-G40 SSD

redakce 06.10.2022

WD rozšiřuje portfolio značky SanDisk Professional o prémiové řešení v podobě SSD disku PRO-G40 SSD, který podporuje duální kompatibilitu propojení pomocí rozhraní Thunderbolt 3 i USB 3.2 Gen 2.

Nový disk je nejodolnějším diskem z nabídky Western Digital a splňuje normy IP68. Disk nabízí všem profesionálům možnost plně se věnovat své práci zcela bez obav o data kdekoli, kam je jejich vize nebo práce zavede.

Pro podnikatele i kreativní profesionály představuje SSD disk PRO-G40 jednoduché a flexibilní řešení, které nabízí vysokou efektivitu. Nabízí dostatečnou výkonnost, ale i odolnost vůči hrubšímu zacházení.

sandisk-1

| Zdroj: Western Digital

Všestrannost kompatibility u obou použitých rozhraní Thunderbolt 3 a USB 3.2 Gen 2 eliminuje nutnost mít dva rozdílné disky pro jednotlivá rozhraní. PRO-G40 nabízí extrémní rychlosti a odolnost pro zpracování záznamu v reálném čase v rozlišení 4K/8K přímo na disku, plynulé renderování AR/VR nebo transfer celodenní práce ve vysoké rychlosti.

Klíčové vlastnosti nových SSD disků:

Duální režim kompatibility s rozhraním Thunderbolt 3 (40 Gb/s) a USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s), hostovaný jedním rozhraním, umožňuje snazší spolupráci napříč zařízeními pro maximální efektivitu;

– Nový produkt nabízí super rychlý výkon až 2700 MB/s při čtení a 1900 MB/s při zápisu u rozhraní Thunderbolt 3 (40 Gb/s). Disk přenese 50 GB za méně než 30 sekund a zvládne i ta nejnáročnější pracovní zatížení. Chladicí hliníkové jádro odvádí teplo od vnitřního disku a napomáhá udržovat super rychlý výkon pro přenos dat.

– PRO-G4 má rám profesionální třídy. Ultra odolný design s normou IP68 (voda/ prach) odolá tlaku až 1800 kg a pádu ze tří metrů.

Cena SSD disku PRO-G40 začíná od 11 951 Kč a disk bude dostupný v kapacitách 1 a 2 TB.

sandisk-2

| Zdroj: Western Digital


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud