Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

XPG SPECTRIX D60G pokořil rychlostí 5634 MT/s rekord v přetaktování

redakce 22.05.2019

Společnost Adata Technology oznámila, že XPG Overclocking Lab (XOCL) přetaktoval DDR4 paměťový modul SPECTRIX D60G RGB na frekvenci 5634 MT/s.

Tím byl překonán předchozí rekord byl 5608 MT/s. K úspěšnému přetaktování došlo na sestavě s čipsetem Intel Core i9 a základní deskou MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC s LN2 chlazením. Výsledky byly ověřeny a publikovány na webu HWBOT.

rekord-xpg-spectrix-d60g

D60G se může pochlubit větším RGB podsvícením přepočteným na mm2 než kterýkoliv dřívější paměťový modul. Konkrétně je podsvíceno více než 60 % povrchu paměťového modulu. Plně odhalené světelné difuzéry jsou výjimečně široké. Ve spojení s uchvacujícím a mnohobarevným flow efektem hravě zastíní každou konkurenci. Bez povšimnutí jistě nezůstane ani unikátní avantgardní design D60G, který zahrnuje světelné X, jak ho známe již z dřívějších produktů XPG, a diamantově broušený povrch.

Herní zážitky lze vylepšit programovatelnými světelnými efekty. Nastavení probíhá v aplikaci XPG RGB Sync nebo v aplikacích hlavních výrobců základních desek, se kterými je paměťový čip kompatibilní. Uživatelé mohou vybírat z několika rytmů blikání, rychlostí pulsování, úrovní intenzity podsvícení a měnit řadu dalších parametrů.

Při výrobě D60G byly použity jen vysoce kvalitní integrované obvody a prověřený kovový chladič. Díky tomu dosahuje paměťový modul excelentní spolehlivosti, stability, výkonnosti a životnosti. Kromě toho podporuje Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 2.0, takže přetaktování probíhá pohodlně přímo v operačním systému, aniž by musel uživatel nastavovat různé parametry v BIOSu počítače.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud