Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Záznamník displeje pro mobilní zařízení

Pavel Trousil 18.02.2019

AZ Screen Recorder je praktická aplikace pro Android, pomocí které můžete snadno zaznamenat, co se děje na displeji mobilního zařízení a sdílet pak vytvořená videa například na sociálních sítích.

Stačí, když si otevřete Obchod Play a vyhledáte v něm výraz „AZ Screen“. Aplikace by se poté měla objevit ve výsledcích jako první. Aplikaci si stáhněte a nainstalujte do zařízení. Po spuštění této aplikace se na displeji zobrazí ikona kamery. Klikněte na ni a objeví se nabídka funkcí tohoto programu.

screenshot-20190204-123922-samsung-experience-home-nahled

Pokud kliknete na červenou ikonu kamery, spustí se ta nejdůležitější funkce – aplikace AZ Screen Recorder začne zaznamenávat vše, co se děje na obrazovce, a to po třech sekundách po spuštění. Chcete-li nahrávání ukončit, stáhněte prstem horní lištu dolů a objeví se ovládací panel aplikace, kde najdete i tlačítko Stop, které stiskněte. Případně můžete použít i pauzu. Pořízené video se uloží do interní paměti zařízení do složky »AzRecorderFree«. Video pak můžete snadno sdílet.

screenshot-20190204-124211-az-screen-recorder-nahled

Další možností aplikace AZ Screen Recorder je živé vysílání na sociální služby, tedy například na Facebook. Pokud kliknete v aplikaci na ikonu ozubeného kola, vstoupíte do Nastavení. Zde můžete nastavit rozlišení videa a snímkovou frekvenci, orientaci obrazu či záznam zvuku a upravit lze také text a logo, které se zobrazí na pořízeném videu.

screenshot-20190204-124453-az-screen-recorder-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud