Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Zoot otevřel pro všechny

redakce 07.08.2010

Aby i ti, kteří se zatím na portálu virtuálního obchodního domu Zoot neregistrovali, mohli prohlížet nabídku zboží, otevírá Zoot své stránky i těmto zájemcům.

Kapitoly článku

Každý příchozí návštěvník se tedy může přesvědčit o šíři nabídky virtuálního obchodního domu a o uživatelské přívětivosti Zootu, který mu jeho tvůrci vtiskli. V případě, že mu takový způsob nakupování vyhovuje, může se kdykoli zaregistrovat a tím využít všech možností, které Zoot nabízí, například být informován o nabídce z oblasti, která ho zajímá.

Kho hledá, tebn najde

Zájemce, který nyní zavítá na stránky www.zoot.cz, může vyzkoušet, jak snadno se dostane ke zboží, o které má zájem. K ukázce nabídky vedou tři cesty. Díky vazbě na sociální síť Facebook může snadno po volbě „Přátelé“ na úvodní obrazovce Zootu zjistit, které zboží zaujalo jeho přátele nebo všechny již registrované „zákazníky“ Zootu.

Po volbě položky „Značky“ si může prohlédnout nabídku jednotlivých značek, kterých v současné době Zoot nabízí přes dva tisíce.

Pokud si návštěvník vybere položku „Mistři“, ocitne se v seznamu mistrů svého oboru. Zoot dává dohromady lidi, jež se pohybují v určité oblasti, která je zajímá, a v ní dosáhli zajímavých výsledků nebo ji velmi dobře znají. Mistři pak doporučují zajímavé zboží, které je „in“ nebo stojí za to ho koupit. Samozřejmě, že zbožím může být i služba, takže kromě koupě sportovního oblečení nebo automatického vysavače může návštěvník dostat tip na luxusní hotel za příznivou cenu nebo na zájezd k moři.

Každá položka v nabídce Zootu je popsána v češtině (popis výrobku, technické údaje, velikost a komentáře) a je u ní uveden nejvýhodnější kontakt i sleva, které zákazník dosáhne, pokud využije nabídky odkazu ze Zootu. U každé položky nabídka pak běží diskuze. Nabídku provází bohatý doprovodný obrázkový materiál, aby zákazník hned viděl, do „čeho jde“. Pokud ho nějaká nabídka zaujme tak, že se o ni chce podělit se svými známými, je Zoot vybaven propracovaným systémem zasílání odkazů přátelům a známým prostřednictvím sociální sítě Facebook nebo e-mailem.

Zoot, víc než jen obchodní dům

Virtuální obchodní dům Zoot (www.zoot.cz) nabízí na čtrnácti patrech zboží v 850 obchodech a najdete v něm už přes dva tisíce značek. Díky obchodnímu domu Zoot můžete z klidu a pohodlí vašeho domova nakupovat zboží z e-shopů po celém světě. Díky vazbě na sociální síť Facebook můžete se svými známými procházet nabídky obchodů, aniž byste museli vstát ze židle. Navíc všechny obchody, které Zoot pokrývá, jsou jím ověřeny z hlediska serióznosti, takže máte záruku kvality dodaného zboží, smluvních podmínek, doby doručení a poskytnutí záruky.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud