Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

154 smartphonů v testu

Pavel Trousil 19.04.2018

V naší rubrice Chip testlab najdete aktualizovanou srovnávací tabulku smartphonů, která obsahuje technické údaje, naměřené výsledky, hodnocení a ceny aktuálních modelů, včetně novinek, jako je Samsung Galaxy S9 Plus, Huawei P20 Pro, Honor View 10, nebo Sony Xperia ZX2.

Nabídka chytrých telefonů je skutečně pestrá a málokdo se vyzná ve všech modelech a technických parametrech a dokáže posoudit, zda dostane za svoje peníze ten nejlepší produkt. Pro zájemce o smartphony jsme proto připravili přehlednou srovnávací tabulku, ve které je aktuálně 154 modelů smartphonů.

Smartphony jsou seřazeny podle celkového hodnocení. To se skládá z pěti různých hodnotících kritérií. U každého chytrého telefonu totiž hodnotíme zvlášť „Výkon a provoz“, „Vybavení“, „Baterii“, „Displej“ a „Fotoaparát“. Kromě výsledků testů najdete v naší tabulce i řadu důležitých technických parametrů. Nově testovaný smartphone je zařazen do naší databáze a výsledky se přepočítají a jsou normované na 100. Smartphony, které už se nedají běžně zakoupit, z našeho žebříčku vyřazujeme a tak obsahuje pouze aktuálně dostupné modely chytrých telefonů. Podrobnosti o našich testech najdete ZDE.

Po kliknutí na konkrétní smartphone se můžete podívat na podrobné technické parametry a další údaje. Jde o celkem 72 údajů, takže si troufáme tvrdit, že zde najdete v podstatě vše, včetně hodnoty SAR, přesné výdrže baterie a další hodnoty, které patrně nikde jinde nenajdete. Naše tabulka by vám tedy měla usnadnit výběr toho nejlepšího smartphonu pro vás.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud