Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

27" All-in-One PC s Windows 8

redakce 31.10.2012

Společnost MSI uvádí dva nové All-in-One počítače, AE2712 a AE2712G. Oba jsou vybaveny bezrámovým, 27" panelem s Full HD rozlišením a podporou dotykového ovládání všemi deseti prsty a jsou založeny na novém systému MS Windows 8.

Počítače AE2712 a AE2712G nabídnou výkon 3. generace Intel Core i5 procesorů v kombinaci s NVIDIA GeForce GT630M grafickou kartou. Přicházejí s předinstalovaným systémem Windows 8 a  multidotykovou podporou ovládání s možností snímání až 10 bodů současně.  Vybaveny jsou součástkami řady Military Class II, které zahrnují kovové zalité cívky, polymerové kondenzátory a kondenzátory s pevným dielektrikem. Oba AIO zařízení nabízejí široké možnosti využití. Pomocí integrovaného HDMI rozhraní je možné připojit druhý displej, projektor, nebo LCD televizi a rozšířit si tak pracovní či zobrazovací plochu.

Počítače lze ale využít i jako displej pro další zařízení. Díky technologii MSI Instant Display lze přes HDMI připojit externí zdroj signálu bez nutnosti zapínat vlastní All-in-One počítač. MSI Wind Top tak bude fungovat pouze jako monitor. Funkce monitoru je možná i při zapnutém AIO počítači, přepínání mezi zobrazením vlastního PC a externím zdrojem zajišťuje tlačítko na panelu MSI zařízení. Model MSI AE2712G bude dostupný začátkem listopadu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud