Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

AEC konference SECURITY 2014

redakce 21.02.2014

V Praze proběhl pod taktovkou firmy AEC už 22. ročník bezpečnostní konference Security 2014. Co nabídl?

Ve středu středa 19. února proběhla v Praze jedna bezpečnostní konference, chlubící se (oprávněně) dlouhou tradicí a charakterem. Na 22. ročníku se setkalo několik set bezpečnostních manažerů a specialistů v hotelu Aquapalace. Tam byl přichystán maraton přednášek a prezentací, tradičně rozdělen na manažerskou a technickou sekci. O své skušenosti se zde podělilo více než dvě desítky přednášejících, a to nejen z řad bezpečnostních konzultantů, dodavatelů IT, ale i zákazníků, kteří bezpečnostní řešení nasazují a využívají.V rámci přednášek jste mohli narazit jak na klasickou teorii, tak i na případové studie představujících konkrétní situace z každodenní bezpečnostní praxe.

V rámci konference proběhla i hackerská soutěž, která účastníkům nabídla příležitost vyzkoušet si techniky používané hackery k získání přístupu k moderním webových aplikacím a firemním systémům.

Mezi přednášející patřili například Vladimír Rohel z Národního centra kybernetické bezpečnosti Národního bezpečnostního úřadu, Martin Grill z Cisco Systems nebo Adrian Porcescu z Kaspersky Lab. Podrobnější informace o programu konference najdete zde, seznam přednášejících pak zde.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit








Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud