Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Aktualizace pro WhatsApp: Co znamená nový symbol vedle zpráv?

Josef Mika 05.01.2023

WhatsApp zavádí novou ikonku, která bude v některých případech viditelná vedle zpráv. Přečtěte si, jaké nové funkce se za ní skrývají.

Kapitoly článku

V aktuální beta verzi 2.23.1.24 aplikace WhatsApp pro Android se objevila nová ikona. Jak zjistil server WABetaInfo, vedle zpráv se nyní v určitých případech zobrazuje malý symbol záložky, který mnozí uživatelé znají z různých prohlížečů a aplikací.

Ikona je dalším počinem ve vývoji automatického odstraňování zpráv, tzv. „Kept Messages“. Jedná se o zprávy, které jsou dočasně vyloučeny z automatického mazání v chatech s nastavenou funkcí automatického mazání zpráv.

Nový symbol v aplikaci WhatsApp: „Kept messages“ by se měly postarat o lepší přehled

whatsapp-keptmes

WhatsApp: Takto vypadá v chatu symbol záložky značící zprávu, která má být vyloučena z automatického mazání. Zdroj: WABetaInfo

Důležité pro uživatele: Skutečnost, že zprávy, které se jinak samy odstraní, jsou dočasně „uchovány“, neznamená, že je nelze z chatu později ručně odstranit. Současně je díky malé ikoně možné tyto „Kept Messages“ v chatu na první pohled jednoduše rozeznat.

Nová funkce je v současné době stále ve fázi vývoje. Není známo, kdy budou moci uživatelé WhatsAppu „Kept Messages“ používat v beta nebo standardních verzích.

Zdroj: WABetaInfo


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud