Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Aktualizace Windows způsobuje pády Wi-Fi hotspotu: Microsoft poskytuje nouzové záplaty

Jiří Palyza 27.06.2022

Microsoft nedávno uvolnil nové aktualizace pro systémy Windows 10 a 11. Ty ale mnoha uživatelům způsobily značné problémy s Wi-Fi, pokud uživatelé pracují s funkcí hotspotu. Nyní je mají odstranit nouzové záplaty.

Nové aktualizace pro Windows 10 a 11 jsou k dispozici zatím jen krátce. Přestože opravují některé nepříjemné problémy, mimo jiné i s aplikacemi Outlook a Excel, způsobily mnoha uživatelům velké potíže. Potvrdil to i samotný Microsoft, který informoval, že nová aktualizace způsobuje problémy s Wi-Fi hotspoty.

Aktualizace Windows 10 způsobuje problémy s Wi-Fi: jak problém vyřešit

networksettings

| Zdroj: Windows 10

Podle dostupných informací se problémy projevují tím, že po aktualizaci se nedaří na počítačích s Windows 10 nastavit funkci hotspotu tak, aniž by PC ztratil připojení k internetu. Jakmile se k Wi-Fi připojí některé z klientských zařízení, ve většině případů smartphone nebo tablet, Wi-Fi hotspot okamžitě spadne.

Microsoft nyní poskytl nouzové záplaty pro systémy Windows 10 a 11, které problémy s Wi-Fi hotspotem řeší. Jejich instalace neprobíhá automaticky, uživatelé je musí instalovat ručně. Pokud se také potýkáte s pády Wi-Fi hotspotu, problémy s konektivitou anebo se Wi-Fi najednou chová podivně, může to být způsobeno souvisejícími problémy po aktualizaci. Pak je dobré záplaty instalovat.

Zdroj: Windows Latest


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud