Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bílý tablet s klávesnicí na magnet

redakce 09.09.2013

Další novinkou, která byla v Berlíně na výstavě IFA představena, je ultra tenký a lehký tablet Sony s operačním systémem Windows 8. Někdy potřebujete výkon běžného PC, někdy zase komfort tabletu. Tablet VAIO Tap 11 podle firmy Sony přináší obojí.

Díky nejnovějším procesorům Intel a rychlému SSD disku zvládne tablet každodenní úkoly. Další zajímavostí tohoto modelu je tenká bezdrátová, magnety přichytitelná klávesnice s a touchpadem. Když klávesnici nepoužíváte, přichycení k displeji slouží jako jeho ochranný kryt. Pokud chcete psát, „kryt“ jednoduše sundáte a proměníte jej v klávesnici. Pokud už ji nepotřebujete, klávesnici znovu upevníte a necháte ji automaticky se nabíjet.

Krom této klávesnice můžete používat i citlivý dotykový digitální stylus, díky němuž si můžete zapisovat poznámky do svého tabletu vlastní rukou. Tenký tablet VAIO Tap 11 se také může stát společníkem na ovládání televizoru a domácího zábavního systému. Díky vestavěnému IR vysílači zastoupí i běžné infračervené dálkové ovládání a umožní vám ovládat zařízení v domácnosti. Ve výbavě nechybí ani jednoduché sdílení hudby pomocí technologie NFC, kdy lze tablet propojit s kompatibilními reproduktory, sluchátky nebo jinými audio zařízeními. VAIO Tap 11 bude od podzimu 2013 dostupný v bílém provedení.

Technické parametry VAIO Tap 11

  • Procesor: Intel Core (až i7)
  • RAM: 4 GB
  • Displej: IPS, 11,6“, 1920 x 1080, TRILUMINOS
  • Disk: SSD – až 512 GB
  • Kamerka: 8 megapixelů
  • Rozhraní: microHDMI, USB 3.0, NFC, microSD, IR, WiFi, Bluetooth
  • Hmotnost: 780 g + 320 g klávesnice, šířka 9,9 mm

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud