Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bluetooth reproduktor domů i do kanceláře

redakce 21.12.2018

Výdrž až patnáct hodin, True Wireless Stereo, Bluetooth, NFC a pasivní zářiče pro zlepšení basů. Těmito specifikacemi se pyšní reproduktor Suave od Yenkee.

Bluetooth reproduktor Suave je vybaven technologií True Wireless Stereo, která umožňuje propojení dvou reproduktorů zároveň. Uživatel si tak spáruje dva Suave reproduktory a docílí pravého stereo zvuku. Bez zbytečných kabelů lze vytvořit audio sestavu, která zastoupí klasické reproduktory nebo Hi-Fi věž. Zařízení také disponuje NFC, které zajistí rychlé a bezkontaktní párování telefonu s reproduktorem.

Suave vsadil na kombinaci elegantní černé s texturovaným povrchem, který se hodí do jakéhokoliv prostředí. Na bocích jsou pasivní zářiče ve stejné barvě pro zvýraznění basů a na spodní části jsou gumové nohy, které drží reproduktor pevně na místě. Reproduktor je tak připraven na jakýkoliv hudební žánr.

Reproduktor skrývá ve svém těle baterii o kapacitě 4000 mAh, která poskytne dostatek energie až pro patnáct hodin nepřetržitého přehrávání hudby.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud