Menu
Časopis Chip

Chytří pomocníci pro domácnost

Chytří pomocníci pro domácnost

Chytří pomocníci pro domácnost | foto: Bosch

Inteligentní dům je široký pojem a ne vše, co se jím označuje, je opravdu inteligentní. Vybrali jsme nejlepší pomocníky.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chip 01/2021: Žijete v chytré domácnosti? Pokud ne, pak je nejvyšší čas, abyste začali. Alespoň to tvrdí řada výrobců víceméně užitečných produktů, které nesou díky užitečným funkcím nálepku chytrých domácích zařízení. Lukrativní trh s chytrými domácími pomocníky bohužel přitahuje i pozornost výrobců málo užitečných zařízení, která lze stěží označit za inteligentní. To, že se dají připojit do sítě a ovládat pomocí mobilní aplikace, ještě neznamená, že se jedná o chytrá zařízení. A platí to i naopak, řada chytrých pomocníků ani aplikaci nepotřebuje.

V naší testovací laboratoři pravidelně testujeme nejnovější výrobky a sledujeme technický vývoj. Vždy máme radost, když k nám dorazí běžná domácí zařízení, která výrobce obohatil o skutečně užitečné funkce. Často se ale setkáváme s inovacemi, jejichž výhody a novinky nelze ospravedlnit o poznání vyšší cenou.

Ukážeme vám řadu zajímavých chytrých pomocníků od inteligentních svítidel,  přes automatizované vysavače a čističky vzduchu, samozavlažovací květníky, až po telefonem ovládané kávovary, neuvěřitelné pečící trouby a digestoře, až po zábavné kartáčky na zuby a chytré holící strojky.

Obsah: Všechna témata Chipu 01/2021


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Komerční sdělení