Menu
Časopis Chip

Obsah Chip DVD 01/2021

Obsah Chip DVD 01/2021

Obsah Chip DVD 01/2021 | Koláž: Chip, ACDSee

To nejlepší z obsahu Chip DVD 01/2021 a »On-line DVD«.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chip DVD 01/2021: Když to letos koncem roku ještě nebude obvyklá pohoda, můžete nadcházející svátky využít alespoň k údržbě techniky. Máme pro tuto vánoční výzvu připraveny skvělé plné verze. Hned tři produkty z vánočního nášupu si odnesly redakční doporučení a ne náhodou mají všechny českou lokalizaci. Advanced SystemCare Pro 14 vyřeší optimalizaci, vyčištění a zabezpečení počítače, Ashampoo Backup Pro 14 zálohuje data a ACDSee Photo Studio Pro pomůže se správou a úpravami fotek. A pokud se chystáte pouze lenošit, připravili jsme pro vás tři hry. Hezké a bezpečné svátky!

Hity Chip DVD 01/2020 (obsah Chip DVD (PDF) >> | plné verze na Chip DVD >>)

hity0121-635

Období registrací plných verzí z tohoto vydání 01/2021 je zpravidla do konce ledna 2021, detaily najdete na Chip DVD nebo »On-line DVD«. Upozorňujeme, že uvedené období se zpravidla týká jak registrace (získání licenčního klíče), tak i instalace programu, vložení licenčního klíče do programu a jeho aktivace po internetu. Přístup výrobců se liší a často bývá velmi striktní. Může tedy stát, že i když máte licenční klíč, který jste používali, tak s novou instalací se vám ho už nepodaří aplikovat, protože uplynula aktivační doba. Pro účely registrací z časopisu Chip důrazně doporučujeme si zřídit univerzální e-mail ve službě Google Mail. Tuzemské e-mailové služby často blokují registrační zprávy jako spam a registrační zprávy nedoručují. Licenční upozornění: Není-li uvedeno jinak, jsou plné verze programů z Chipu určeny pro jeden nekomerční počítač (pro jednoho uživatele) bez nároku na bezplatný update a technickou podporu. Licence je určena pouze pro majitele příslušného vydání časopisu Chip a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

on-line-dvd-100 Služba »On-line DVD« Chip DVD je k dispozici také na internetu na adrese www.chip.cz/dvd ve shodné podobě tak, jak jej znáte z optického disku. Přístup mají automaticky přidělen předplatitelé tištěného a kombi předplatného u distributorů SEND (ČR) a Magnet Press (SK) a zákazníci digitálního vydání z e-shopu www.chip.cz/digi. !Přístup není možné přidělit k tištěným vydáním zakoupeným na stánku. !Přístup není možné přidělit k digitálním časopisům z e-shopu Alza Media - tito čtenáři dostanou automaticky e-mail ke stažení položek Chip DVD. !Přístup není možné přidělit k digitálním časopisům zakoupeným přímo v mobilní aplikaci Chip CZ pro Android nebo iOS - pro ty je určena alternativní stahovací služba na straně 55 v každém Chipu. Seznam programů zařazených do této služby najdete vždy v seznamu na straně 50. Jsou označeny ikonou D.

avg-logo-60(1) Exkluzivní plná verze AVG Internet Security pro Chip dlouhodobě přináší čtenářům Chipu komplexní zabezpečení počítače. Licenci je nutné každý měsíc prodloužit novým licenčním klíčem, který lze získat pomocí e-mailové adresy uvedené pravidelně na straně 51 nebo na Chip DVD nebo ve službě »On-line DVD« v každém vydání v článku k programu AVG IS.


Antivirová kontrola Chip DVD 01/2021: Data byla před publikováním 01. 12. 2020 prověřena na výskyt virů následujícími aktualizovanými produkty: Kaspersky AV, Norton AV, AVG/Avast IS, BitDefender IS, ESET/NOD32, Panda Protection, Malwarebytes a SecureAPlus, který využívá 12 nevýznamnějších on-line antivirových enginů. V případě, že váš antivir zahlásí u některého souboru podezření, může to být způsobeno skutečným problémem, který se objevil v průběhu času, nebo jen zapnutou hloubkovou heuristickou analýzou. Ta je velmi citlivá na jakékoliv náznaky podezřelého chování a kombinaci znaků nebo nahlásí tzv. potenciálně nebezpečnou aplikaci nebo tzv. riskware. Většinou jde o problém neošetřeného kódu programu, který může být teoreticky zneužit a způsobit problém. Rovněž se podobná hlášení objevují v případě, kdy program nebo jeho instalátor nabízí možnost volitelné instalace dalších programů výrobce. Samotný program, ale nemusí být nutně zavirovaný (např. typické hlášení u antiviru). Pokud chcete mít jistotu, doporučujeme antivirové skenování pomocí serveru www.virustotal.com, kam příslušný soubor zašlete na kontrolu a obratem vidíte jeho stav z pohledu více než 60 antivirů. Software, u kterého si nejste jisti bezpečností, určitě nepoužívejte! Vydavatel nenese žádnou zodpovědnost za ztrátu dat nebo jakékoliv jiné poškození v důsledku používání programů z Chipu.

Reklamace Chip DVD: Pokud zjistíte, že některý z nově zakoupených disků Chip DVD je v mechanice nečitelný, máte nárok na výměnu. Náhradní DVD zasíláme obratem poštou na základě žádosti zaslané na e-mailovou adresu reklamacedvd@chip.cz, kde krátce popíšete váš problém, uvedete číslo vydání časopisu a vaši poštovní adresu. Pokud jste předplatitel, využijte raděj pohodlný přístup ke službě »On-line DVD«, což je kompletní Chip DVD na internetu.

Obsah: Všechna témata Chipu 01/2021


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení

Pokračování článku