Menu
Časopis Chip

Privacy Suite 19

Privacy Suite 19

Privacy Suite 19 | Foto: CHIP

Steganos Privacy Suite 19 přináší nástroje na zametení stop po surfování na webu i práci s počítačem, bezpečné ukládání hesel nebo šifrování souborů. Plná verze - Chip 02/2019.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Pokud si chcete při práci s počítačem opravdu zachovat soukromí, nestačí vám běžné funkce obsažené ve Windows, potřebujete speciální nástroje.

Steganos Privacy Suite představuje ucelenou sadu nástrojů a funkcí na ochranu soukromí a zvýšení bezpečnosti při práci s počítačem a na internetu. Základní funkce na odstranění pozůstatků po surfování na webu a používání běžných aplikací doplňuje především možnost vytvoření šifrovaného úložiště pro citlivá data, jehož obsah může být, samozřejmě v šifrované podobě, synchronizován i s cloudovými úložišti Dropbox, Disk Google nebo OneDrive. Velmi užitečné jsou také funkce na bezpečnou správu hesel, přihlašovacích údajů, čísel platebních karet nebo bankovních účtů, spolupracující s běžnými internetovými prohlížeči. Databázi hesel je navíc možné synchronizovat i s tablety a smartphony s iOS a Androidem, abyste měli svá hesla kdykoli při sobě. Další z funkcí omezí například i zobrazování reklamy na webových stránkách nebo sledování vašeho pohybu po internetu reklamními systémy.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi aplikace Steganos Privacy Suite 19 můžete po jednoduché registraci na internetu používat bez funkčních nebo časových omezení, ovšem bez nároku na aktualizace nebo technickou podporu. Běžná cena licence nejnovější verze programu Steganos Privacy Suite 20 je kolem 1 300 Kč. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Indikátor »Your system‘s security level« v hlavním okně programu Steganos Privacy Suite ukazuje úroveň zabezpečení vašeho soukromí ve vašem počítači. Můžete ji zvýšit například vytvořením šifrovaného úložiště na data nebo aktivováním funkcí na ochranu soukromí při surfování po internetu. Klíčovou funkcí sady Steganos Privacy Suite je »TraceDestructor«, obsahující nástroje na vymazání všech pozůstatků po surfování na internetu v běžných webových prohlížečích, stejně jako odstranění stop po práci se standardními nástroji ve Windows a s Office aplikacemi. Funkce »Portable Safe« vám umožní vytvořit si šifrované úložiště na USB flash disku, takže vaše citlivá data zůstanou v bezpečí i v případě, že jej třeba ztratíte. Větší flash disky není třeba šifrovat celé – pro bezpečné ukládání dat můžete zvolit třeba jen část kapacity disku.

Pro synchronizaci hesel mezi vaším počítačem a mobilními zařízeními využívá Steganos Privacy Suite cloudová úložiště, kam se automaticky nahrává šifrovaná databáze hesel po každé aktualizaci jejího obsahu v počítači. Pro vytvoření šifrované databáze v cloudu použijte nástroj »Password Manager« a pak v nabídce »Settings« funkci »Cloud connection«. Do svého smartphonu nebo tabletu si pak instalujte aplikaci Steganos Mobile Privacy, která je dostupná pro Android a iOS. 

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2019

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Komerční sdělení