Menu
Časopis Chip

Obsah Chip DVD 03/2021

Obsah Chip DVD 03/2021

Obsah Chip DVD 03/2021 | Koláž: Chip, eM Client

To nejlepší z obsahu Chip DVD a On-line DVD 03/2021.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Plná verze eM Client:  Detaily o registraci a instalaci programu >> 

Vše z Chip DVD najdete i na On-line DVD: Poštovní aplikace eM Client dokáže pracovat s e-mailem, kalendářem, poznámkami a úkoly v několika účtech najednou, díky čemuž vám ušetří spoustu práce a času. Zálohování je sice nuda, ale pokud jej nastavíte pomocí O&O DiskImage a bezplatného úložiště MEGA, nemusíte na něj myslet třeba i několik let. Své uživatele si určitě najde záznamník videoprezentací PresentationTube Recorder a fotoeditor Photomizer 3 Premium s automatizovanou optimalizací snímků.
Za redakci Chip DVD a On-line DVD: Martin Kučera

Hity 03/2021 (Obsah Chip DVD (PDF) >>Plné verze >> | On-line DVD >>)

hity0321

Období registrací plných verzí z tohoto vydání 03/2021 je zpravidla do konce března 2021, detaily najdete v popisech programů na Chip DVD a On-line DVD. Upozorňujeme, že uvedené období se zpravidla týká jak registrace (získání licenčního klíče), tak i instalace programu, vložení licenčního klíče do programu a jeho aktivace po internetu. Přístup výrobců se liší a často bývá velmi striktní. Může tedy stát, že i když máte licenční klíč, který jste používali, tak s novou instalací programu se vám ho už nepodaří aplikovat, protože uplynula aktivační doba. Pro účely registrací z časopisu Chip důrazně doporučujeme si zřídit univerzální e-mail ve službě Google Mail. Tuzemské e-mailové služby často blokují registrační zprávy jako spam a registrační zprávy nedoručují. Licence pro Chip: Není-li uvedeno jinak, jsou plné verze programů z Chipu určeny pro jeden nekomerční počítač (pro jednoho uživatele) bez nároku na bezplatný update a technickou podporu. Licence je určena pouze pro majitele příslušného vydání časopisu Chip a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

on-line-dvd-100(1)   Co je On-line DVD On-line DVD na adrese www.chip.cz/dvd je internetová verze fyzického disku Chip DVD. Po přihlášení pomocí uživatelského účtu můžete stahovat jak jednotlivé programy, tak i celý ISO obraz DVD. Přístup k On-line DVD:
1.
Přístup k příslušným vydáním On-line DVD mají automaticky přidělený všichni předplatitelé tištěného a kombinovaného předplatného Chipu od distributorů tisku SEND (ČR) a Magnet Press (SR).
2. Přístup k příslušným vydáním On-line DVD mají automaticky přidělený všichni čtenáři digitálního Chipu z e-shopu www.chip.cz/digi.
3. NOVĚ Čtenáři digitálního Chipu, kteří si ho zakoupili přímo v mobilní aplikaci Chip CZ pro Android/iOS prostřednictvím obchodů Googlu/Applu, se k On-line DVD dostanou zadáním svého e-mailu do rámečku v digitálním časopisu na straně 55. Obratem jim dorazí zpráva s DVD kódem, který po aktivaci na stránce www.chip.cz/dvd odemkne přístup k příslušnému vydání.
4. NOVĚ Čtenáři digitálního Chipu z Alza Media dostanou po nákupu časopisu na jejich e-mail registrovaný u Alzy automatickou zprávu, která bude obsahovat DVD kód pro přístup k On-line DVD. Aktivovaný kód na www.chip.cz/dvd pak odemkne přístup k příslušnému vydání.

! Přístup k On-line DVD není možné přidělit k tištěným vydáním zakoupeným na stánku. Lze to vyřešit výhodným předplatným Chipu na www.chip.cz/predplatne, ušetříte na ceně časopisu a navíc si můžete vybrat i zajímavé dárky.

avg-logo-60(1) Exkluzivní plná verze AVG Internet Security pro Chip dlouhodobě přináší čtenářům Chipu komplexní zabezpečení počítače. Licenci je nutné každý měsíc prodloužit novým licenčním klíčem, který lze snadno získat pomocí e-mailové adresy uvedené pravidelně v časopisu na straně 51 nebo na Chip DVD (případně v On-line DVD) v článku k programu AVG IS. Výbava AVG IS pro Chip je identická s aktuální verzí pro domácnosti v ceně 1 499 Kč včetně plných updatů programu a antivirových řetězců. Pro firemní zákazníky je určena verze Business.


Antivirová kontrola Chip DVD a On-line DVD 03/2021: Data byla před publikováním 08. 02. 2021 prověřena na výskyt virů následujícími aktualizovanými produkty: Kaspersky AV, Norton AV, AVG/Avast IS, BitDefender IS, ESET/NOD32, Panda Protection, Malwarebytes a SecureAPlus, který využívá 12 nevýznamnějších on-line antivirových enginů. V případě, že váš antivir zahlásí u některého souboru podezření, může to být způsobeno skutečným problémem, který se objevil v průběhu času, nebo jen zapnutou hloubkovou heuristickou analýzou (ESET, AVG). Ta je velmi citlivá na jakékoliv náznaky podezřelého chování a kombinaci znaků nebo nahlásí tzv. potenciálně nebezpečnou aplikaci nebo tzv. riskware. Většinou jde o problém neošetřeného kódu programu, který může být teoreticky zneužit a způsobit problém nebo když program nebo jeho instalátor nabízí možnost volitelné instalace dalších programů výrobce (vyhodnoceno jako adaware). Samotný program nemusí být nutně zavirovaný (např. typické hlášení u antiviru). Pokud chcete mít jistotu, doporučujeme antivirové skenování pomocí serveru www.virustotal.com, kam příslušný soubor zašlete na kontrolu a obratem vidíte jeho stav z pohledu více než 60 antivirů. Software, u kterého si nejste jisti bezpečností, určitě nepoužívejte! Vydavatel nenese žádnou zodpovědnost za ztrátu dat nebo jakékoliv jiné poškození v důsledku používání programů z Chipu.

Reklamace Chip DVD: Pokud zjistíte, že některý z nově zakoupených disků Chip DVD je v mechanice nečitelný, máte nárok na výměnu. Náhradní DVD zasíláme obratem poštou na základě žádosti zaslané na e-mailovou adresu reklamacedvd@chip.cz, kde krátce popíšete váš problém, uvedete číslo vydání časopisu a vaši poštovní adresu. Pokud jste předplatitel, využijte raděj pohodlný přístup ke službě On-line DVD, což je kompletní Chip DVD na internetu.

Obsah: Všechna témata Chipu 03/2021


Mohlo by vás zajímat - Předchozí Chip DVD 02/2021

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Komerční sdělení

Pokračování článku