Menu

04/2017

Do boje proti virům nastoupí častěji strojové učení. Malware budou odhalovat výkonné servery.

Jaká je budoucnost mobility? Rychlejší letadla? Automobily pokryté květinami? Plazivá rychlost pro všechny? 

Rychlejší připojení, stabilní signál a lepší zabezpečení: existuje mnoho důvodů, proč se zabývat nastavením vaší domácí sítě

Povinné aktualizace a téměř žádná ochrana dat: nejnovější operační systém od Microsoftu vyžaduje striktní kontrolu. 

Microsoft chystá zjednodušenou verzi svého operačního systému, nástupce neúspěšných Windows RT

Těžko bychom hledali důvod, proč podávat daňové přiznání na papíře, a ne v elektronické podobě

Jednou z možností, jak zabránit zdravotním problémům při dlouhé práci na počítači, mohou být vertikální myši.

Moorův zákon už dosluhuje. Aby výkon počítačů stále stoupal, musejí je výzkumníci navrhovat zcela novým způsobem.

Digitální peníze se v mnoha zemích stávají postupně standardem. Navrhovaný předpis EU nyní hodlá změnit naši společnost na bezhotovostní. Jsme na to technicky i mentálně připraveni?

Rychlé nabíjení je žádanou funkcí smartphonů. Quick Charge 4 stačí pět minut nabíjení na pět hodin provozu.

Nejzajímavější novinky ze světa mobilních zařízení pravidelně spatřují světlo světa na barcelonském veletrhu MWC.

S porouchaným notebookem nemusíte vždy do opravny. Poradíme vám, co a jak lze opravit doma na co si dát pozor.

S vodním chlazením a moderní deskou dokáže nejnovější procesor od Intelu pracovat o 20 % rychleji.

V ceně do 9 000 Kč je možné pořídit dostatečně výkonné tablety s Androidem pro pohodlnou práci.

Ubuntu je jedna z nejoblíbenějších linuxových distribucí pro běžné uživatele, kteří vnímají operační systém jen jako nezbytný základ, pokud chtějí pracovat s internetem nebo běžnými dokumenty. K dispozici je i pro mikropočítače Raspberry Pi. Open-source verze  - Chip 04/2017.

FineReader je komplexní softwarová aplikace pro zvyšování produktivity při práci s dokumenty. Nabízí výkonné a zároveň snadno použitelné nástroje pro přístup k informacím v tištěných dokumentech a souborech PDF. Zkušební verze  - Chip 04/2017.

Norton Security je roky prověřený a známý bezpečnostní balík obsahující antivirus, firewall, správce hesel a optimalizační nástroje. Jedná se o komplexní ochranu vašeho domácího PC a procházení internetu. Zkušební verze  - Chip 04/2017.

Zemana AntiMalware zajišťuje ochranu počítače před viry, rootkity a dalšími typy škodlivin. Pracuje v reálném čase a s nízkými nároky na zdroje. Plná verze - Chip 04/2017.

YouTube Song Downloader je snadno ovladatelný program, který vyhledá hudební videa na serveru YouTube, stáhne je do počítače a převede do formátu MP3. Plná verze - Chip 04/2017.

VSDC Video Editor je velmi kvalitní videoeditor s pokročilými funkcemi na úpravu záběrů a vytvoření vlastního filmu nebo videoprezentace z fotek.  Plná verze - Chip 04/2017.

PDF Convert to Word je jednoúčelový program pro převod PDF dokumentů na soubory MS Office Word, které lze po úpravě převést zpět na PDF. Plná verze - Chip 04/2017.

Advanced Office Password Recovery slouží ke získání zapomenutých hesel k uzamčeným dokumentům, vytvořeným pomocí programů Microsoft Office. Plná verze - Chip 04/2017.

Nero MediaHome je multimediální centrum, určené pro správu vašich fotografií, videí i hudby. Přímo v programu můžete svoje snímky i třídit a upravovat. Plná verze - Chip 04/2017.

S pomocí programu LiteManager se můžete po místní síti i přes internet připojit ke vzdálenému počítači a na dálku jej ovládat – třeba i ze smartphonu. Plná verze - Chip 04/2017.

GPS Location Remover je jednoúčelový program pro zobrazení polohy pořízených fotografií a zejména pro odstranění GPS informací ze snímků. Plná verze - Chip 04/2017.

Program Flashpaste je praktický nástroj pro snadné a rychlé vkládání různých opakujících se textů, který tak výrazně rozšiřuje možnosti běžné schránky Windows.   Plná verze - Chip 04/2017.

AppFalcon je nástroj na správu instalovaného softwaru – odinstalování nepotřebných programů včetně všech pozůstatků i aktualizaci používaných aplikací. Plná verze - Chip 04/2017.

<< <   1   > >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…
Komerční sdělení