Menu
Časopis Chip

Avast Cleanup Premium

Avast Cleanup Premium

Avast Cleanup Premium | Krabice: koláž CHIPu

Avast Cleanup Premium vám pomůže nejen vyhledat a odstranit nepotřebná data a poškozené záznamy v registru, ale také optimalizovat výkon počítače. Plná verze - Chip 04/2020.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Pátráte nad tím, proč váš počítač zpomaluje a Windows padají? Nechte svůj počítač zkontrolovat aplikací, která najde a odstraní i jinak nezjistitelné chyby.

Programu Avast Cleanup Premium se nezabývá jen vyčištěním počítače od zbytečností, jako desítky jiných podobných aplikací, ale také vyladěním výkonu počítače v souvislosti s běžícími aplikacemi. Aktuálně nepotřebné aplikace Avast Cleanup uspí, aby zbytečně nezabíraly místo v operační paměti a nečerpaly výkon procesoru. Automatická optimalizace detekuje chyby běžících programů a zastavuje aplikace, které nejsou potřebné a negativně ovlivňují výkon počítače. Avast Cleanup vám také poradí, které z instalovaných aplikací jsou pravděpodobně zbytečné a pomůže vám se zastavením zbytečného automatického spouštění programů společně se startem Windows.

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

Šikovná je také možnost automatické aktualizace běžně používaných aplikací, jako jsou webové prohlížeče, multimediální přehrávače atd. Zastaralé verze běžných programů mohou obsahovat bezpečností mezery, ale málokdo je tak pečlivý, aby neustále kontroloval dostupnost aktualizací.

V tištěném Chipu najdete rozšířený dvoustránkový popis a návod programu.

  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • Registrace do konce 04/2020

Plnou verzi aplikace Avast Cleanup Premium v ceně 790 korun můžete po jednoduché registraci na internetu používat bez funkčních omezení po dobu jednoho roku od aktivace. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Výsledky prvního testu po spuštění programu ukážou, kolik problémů může Avast Cleanup opravit a kolik místa zabírají na disku počítače zbytečná data. Můžete si projít jednotlivé problémy i soubory a pak označit ty, se kterými si má Avast Cleanup automaticky poradit. V hlavním okně programu Avast Cleanup ihned zjistíte, jak je váš počítač vyladěn a kde je ještě prostor ke zlepšení. Důležitá je především nabídka »Zrychlení«, kde je možné pozastavit programy běžící na pozadí operačního systému a zrychlit tak váš počítač. Nabídku dalších funkcí aplikace Avast Cleanup vyvoláte tlačítkem s tečkami v pravé části okna programu. Pomohou vám například spravovat programy spouštěné společně s Windows a aplikace běžící na pozadí, odstranit data z prohlížečů a také vyčistit disk od zbytečností.

Program Avast Cleanup existuje také ve verzi pro počítače Mac se systémem macOS, ve kterých umí odstranit zbytečná data nebo vyhledat duplicitní soubory. Zajímavá je také aplikace Avast Cleanup pro smartphony a tablety s Androidem, která i ve své bezplatné verzi nabízí vyhledání a smazání nepotřebných dat, kterým můžete v paměti mobilního zařízení získat i několik GB cenného místa. Placená verze aplikace pak slibuje i vyladění výkonu a prodloužení výdrže smartphonu či tabletu na akumulátor.

Seznam všech plných verzí v Chipu 04/2020

 


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení