Menu
Časopis Chip

Srovnávací test chytrých hodinek

Srovnávací test chytrých hodinek

Srovnávací test chytrých hodinek | Výrobce

Chytré hodinky umí mnohem víc než jen zobrazovat čas. Podrobně jsme vyzkoušeli 15 nejnovějších modelů

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chip 04/2023: Když dnes někdo uvažuje o nákupu náramkových hodinek, stojí před prvotním rozhodnutím, zda pořídit hodinky klasické, nebo ty chytré s mnoha zajímavými funkcemi. Technicky zdatní lidé stále častěji volí druhou možnost, protože takový minipočítač na zápěstí je nesmírně praktický. Malé zázračné krabičky jsou plné senzorů a lze je libovolně rozšiřovat o aplikace a služby. Díky tomu jsou užitečné nejen pro sportovce, kteří si jejich prostřednictvím mohou například sbírat tréninková data, ale dokážou v mnoha ohledech usnadnit i každodenní život.
 
Pokud si vyberete model s integrovanou eSIM, můžete s chytrými hodinkami dokonce telefonovat a nemusíte tak s sebou stále tahat smartphone. Vzhledem k tomu, že téměř všechny hodinky zvládají mobilní platby, můžete v budoucnu ušetřit i za peněženku. Samozřejmě lze hodinky používat také jako hudební přehrávač. Stručně řečeno, pokud si chcete jít zaběhat nebo se třeba jen projít, s chytrými hodinkami máte vlastně vždy vše potřebné u sebe.
 
V naší testovací laboratoři jsme podrobně vyzkoušeli 15 nejnovějších chytrých hodinek od Applu, Samsungu, Garminu, Huawei a dalších výrobců. Podrobné výsledky včetně našich měření najdete v našem článku, který vychází v Chipu 4/2023.
 
 

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení