Menu
Časopis Chip

Antický Řím 2

Antický Řím 2

Antický Řím 2 | Krabice: koláž CHIPu

Řím nevznikl přes noc. Vybudovat mocnou a prosperující říši trvalo roky. Sami si vyzkoušejte, jak těžké to bylo s omezeným rozpočtem a možnostmi. Ve strategické hře Antický Řím musíte postupně vybudovat celé funkční město a celé impérium. Plná verze - Chip 05/2020.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Máte talent na strategie? To se teprve uvidí. Ve hře musíte vybudovat impérium, ve kterém obyvatelé budou ochotni platit daně do vaší kasy.

Základ hry Antický Řím tvoří mapa impéria s třiceti městy neboli úrovněmi, která musíte postupně vystavět. Tato města pak vytvoří páteř celé říše a postarají se o její budoucí slávu a růst. Vybudování římského impéria s omezeným rozpočtem a zdroji není snadným úkolem ani pro zkušené panovníky a stavitele. A přesně této role se musíte zhostit v této budovatelské strategii. Na začátku hry budete mít v kapse jen pár zlatých a před vámi se bude rozprostírat prázdná zelená louka.

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

Splnit první misi však není příliš obtížné a pomocí průvodce rychle pochopíte, co je potřeba postavit. Postupně se tak naučíte budovat stále lépe a lépe vybavená města tak, aby prosperovala ke spokojenosti jejích obyvatel. Jedině tak budou obyvatelé ochotni platit daně do vašeho rozpočtu. A jakmile se vám však podaří splnit další misi a dokončit město, můžete si vylepšit své vlastní imperátorské sídlo.

  • Jazyk: česky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • Registrace do konce 05/2020

Časově neomezenou plnou verzi hry Antický Řím 2 v ceně 99 korun můžete po aktivaci používat bez funkčních a časových omezení, ovšem bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Základní herní plán tvoří mapa impéria s třiceti městy (úrovněmi), která musíte postupně vystavět. Tato města pak vytvoří páteř celé říše a postarají se o její budoucí slávu a růst. Vybudování římského impéria však není snadným úkolem ani pro zkušené architekty a stavitele. Na začátku hry budete mít k dispozici jen pár zlatých a před sebou zelenou louku. Splnit první misi však není příliš obtížné a pomocí průvodce rychle pochopíte, co je potřeba udělat. Postupně se tak naučíte stavět stále lépe vybavená města, která občanům zajistí nejen základní potřeby, ale i dostatek zábavy. Kromě výstavby měst ke spokojenosti jejich obyvatelů a ke slávě celé říše, vás čeká i jeden příjemný bonus. Jakmile se vám totiž podaří splnit každou jednu ze třiceti misí a postavíte další město, dostanete k dispozici prostředky pro stavbu a vylepšování vlastního imperátorského sídla.

Vaším úkolem bude nejen stavění obytných budov, cest a studen, ale i skladů, farem, mlýnů, dílen, lékařských budov, tržišť, škol a mnoha dalších budov. A na to vše je potřeba sehnat dostatek peněz, průběžně zásobovat Řím a zajistit i dostatek zábavy ke spokojenosti místních občanů – i zde totiž platí ono pověstné „chléb a hry“. Každý Říman se musí dobře bavit a cítit se spokojený a pak bude vaše pokladnice stále plná zlaťáků. Navíc musíte ze svých zisků čas od času odvést i nějaké daně a také ochránit města před všemožnými pohromami. Když vytrváte, vaše říše bude vzkvétat. Role panovníka není ani zdaleka tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát.

DVD: Seznam všech plných verzí v Chipu 05/2020


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení