Menu
Časopis Chip

ESET Internet Security 2020

ESET Internet Security 2020

ESET Internet Security 2020 | Krabice: koláž CHIPu

ESET Internet Security je výkonný antivir doplněný dalšími bezpečnostními funkcemi, které chrání uživatele při pohybu a nakupování na internetu. 3měsíční verze - Chip 05/2020.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Pokud jste chtěli zjistit, co je pravdy na kvalitě zabezpečení od Esetu, máte nyní jedinečnou možnost nainstalovat prodlouženou zkušební verzi.

ESET Internet Security pomáhá najít a odstranit všechny typy hrozeb, od virů, červů, phishingu a rootkitů až po spyware. Dokáže detekovat pokročilý, dosud neznámý malware a „zero day“ hrozby např. ransomware, který šifruje data a požaduje za dešifrování značné finanční částky.

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

Eset také umožňuje automaticky definovat pravidla pro systémové registry, procesy, aplikace a soubory a díky tomu detekuje hrozby přímo na základě chování konkrétního systému. Přičemž ale program efektivně využívá výkon systému tím, že hloubkové kontroly probíhají jen při nečinnosti počítače. Naopak UEFI skener dokáže ochránit počítač ještě před startem Windows. Kontrola systému dnes není možná bez cloudových technologií. Ta pomáhají blokovat neznámý malware na základě odchylek chování v porovnáním s reputačním systémem v cloudu.

Eset obsahuje vícevrstvou ochranu před hrozbami na internetu včetně ochrany digitální identity. S pomocí speciálně zabezpečeného prohlížeče můžete v klidu zaplatit kartou on-line. Automaticky chrání finanční transakce při používání platebních bran na internetu. Šifruje komunikaci mezi klávesnicí a prohlížečem, aby keyloggery nemohly získat citlivá data typu hesel a podrobností o kreditních kartách. Eset zabraňuje podvodným internetovým stránkám získat citlivá data uživatelské jméno, heslo k poštovním účtům a bankovnictví, detaily o kreditní kartě atd.

Je zajímavé, že Eset umožňuje otestovat i domácí routery na různé zranitelnosti, jako jsou slabá hesla nebo neaktuální firmware a případně doporučí, jak napravit nalezené problémy. Eset analyzuje i připojená zařízení a poskytuje detailnější informace. V případě, že naopak připojíte notebooku do neznámé sítě, budete vyzváni k přepnutí do režimu přísné ochrany, který zneviditelní vaše zařízení v této síti.

  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • Registrace do konce 05/2020

Zkušební verze programu na 90 dnů včetně aktualizací, která je funkčně shodná s plnou verzi programu ESET Internet Security 2020 v ceně 1 490 korun, ovšem bez nároku na technickou podporu. Výrobce tuto verzi vypustil v souvislosti s virem Covid-19 - dostupnost této prodloužené zkušební doby může být zrušena okamžitě a bez náhrady.

ESET Internet Security je výkonný antivir doplněný dalšími bezpečnostními funkcemi, které chrání uživatele při pohybu a nakupování na internetu. To všechno v přehledném lokalizovaném prostředí. Eset umožňuje otestovat i domácí router na různé zranitelnosti, jako jsou slabá hesla nebo neaktuální firmware. Umožňuje zkontrolovat, zda další připojená chytrá zařízení k routeru neobsahují zranitelnosti, a případně doporučí, jak napravit nalezené problémy. S pomocí speciálně zabezpečeného prohlížeče můžete v klidu zaplatit kartou on-line. Automaticky chrání finanční transakce při používání platebních bran na internetu.

Při ztrátě či odcizení notebooku jej lze pomocí webového účtu označit jako ztracený, a tím se spustí automatické sledování. Na my.eset.com se zobrazují informace o pozici na mapě, které se získávají přes Wi-Fi sítě v dosahu zařízení. Pomocí zabudované webkamery můžete vzdáleně sledovat aktivitu „nežádoucího majitele“ na počítači a ukládat snímky obrazovky. Na ztracené zařízení lze odeslat zprávu s informacemi, které mohou pomoci notebook či počítač vrátit.

Účet na my.eset.com slouží i k sledování chování dětí na internetu v rámci služby Rodičovská ochrana a k ochraně obsahu na sociálních sítích.

DVD: Seznam všech plných verzí v Chipu 05/2020


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení