Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Video Downloader

Video Downloader

Leawo Video Downloader zajišťuje rychlé a snadné stahování filmů z různých internetových zdrojů. Plná verze - Chip 06/2017.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Na internetová videa se dívá každý, ať už na YouTube či dalších videoserverech. Co když ale plánujete vyrazit na cesty bez připojení k internetu?

Video Downloader je praktický nástroj, který se specializuje na stahování videí ze všech koutů internetu, a to co nejrychlejším a nejintuitivnějším způsobem. Na rozdíl od podobných nástrojů probíhá veškerá interakce s programem pomocí integrovaného prohlížeče, není tedy potřeba se prodírat složitými kontextovými menu a nastavovat detailní parametry. Stačí jednoduše přejít na internetové stránky obsahující požadované video a na boční liště se automaticky objeví několik možností s různými poměry kvality a velikosti. Z této nabídky pak stačí vybrat a video se na pozadí stáhne do domovské složky - ke stažení tedy stačí jedno kliknutí. Program umožňuje stahovat z různých video serverů, kromě YouTube podporuje dále Facebook, Dailymotion, AOL, iFilm, Myspace a další zdroje flashových videí. Zabudovaný prohlížeč dále disponuje přehrávačem, videa lze tedy zároveň stahovat a sledovat.

  • Plná verze
  • Uveřejněno na Chip DVD 06/2017
  • Info: www.leawo.org
  • Jazyk: anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plná verze programu v ceně 700 korun, která funguje 1 rok od instalace a je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Na jedno kliknutí: Veškerá interakce s programem probíhá v rozhraní integrovaného internetového prohlížeče. Díky tomu je práce s programem svižná a intuitivní - program automaticky vyhledá video, na pravé straně hlavního okna zobrazí možnosti kvality a zde už jen stačí vybrat. Průběh stahování: Pro lepší práci se stahování několika videi dohromady je možné ukončovat a začínat stahování všem položkám najednou. V případě stahování velkých objemů dat na pomalejším připojení lze sáhnout po zabudovaném nástroji na automatické vypnutí počítače po dokončení všech stahování. Organizátor souborů: Kromě nastavitelné domovské složky, kam se soubory stažených videí automaticky ukládají, lze s těmito soubory pracovat také přímo prostřednictvím uživatelského rozhraní programu. Zde se soubory organizují podle několika různých parametrů včetně velikosti, data vytvoření, délky vide a jména.

Prostřednictvím integrovaného browseru je videa také samozřejmě možné sledovat během stahování, podle výrobce přehrávač pomocí sofistikovaných algoritmů dokonce dokáže nabídnout plynulejší sledování bez zádrhelů a kratší časy pro načítání. V případě stahování většího počtu videí lze dále využít takzvaného video manažera, který pomůže stažená videa zorganizovat a roztřídit je podle několika parametrů včetně jména, velikosti, délky videa a data vytvoření.

Seznam všech plných verzí v Chipu 06/2017.

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení