Menu
Časopis Chip

Bitdefender Total Security 2018

Bitdefender Total Security 2018

Bitdefender Total Security 2018 | Foto: CHIP

Bitdefender dlouhodobě patří mezi nejspolehlivější a nezávislými odborníky nejlépe hodnocená antivirová řešení. Chraňte s ním svůj počítač i vy. 3měsíční verze - Chip 11/2017.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chcete svůj počítač opravdu spolehlivě zabezpečit před viry a další havětí? Pak se nemůžete spolehnout na antivir vestavěný ve Windows.

Produkty Bitdefender patří tradičně k absolutní špičce mezi softwarem pro zabezpečení počítače před viry a všemi dalšími typy útoků z internetu. Nejinak je tomu u plné verze programu Bitdefender Total Security 2018, který nejen že prokázal svoje kvality v nezávislých testech opakovanou detekcí plných 100 procent vzorků virů, ale zároveň svojí činností jen minimálně zatěžuje počítač. Nová generace antiviru využívá umělou inteligenci pro včasnou detekci nejnovějších typů virů, ochrání váš počítač během surfování na internetu, při využívání sociálních sítí i před vyděračskými úroky prostřednictvím tzv. ransomwaru. Antivir navíc obsahuje správce hesel pro rychlé a bezpečné přihlašování k internetovým službám a profily nastavení respektující vaši aktuální činnost s počítačem. Díky nim antivir neruší oznámeními ani si nenárokuje dodatečný výkon počítače během sledování filmů nebo hraní her.

  • Jazyk: česky
  • Windows 7/8/10, Android, iOS, macOS
  • On-line registrace

Plnou verzi antiviru Bitdefender Total Security 2018 můžete po aktivaci používat k ochraně až pěti zařízení po dobu 3 měsíců, samozřejmě včetně průběžných aktualizací databáze virů a škodlivého softwaru. Běžná cena ročního předplatného programu pro pět zařízení je přibližně 900 korun. Licence je určena pro 5 zařízení jednoho uživatele a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Pokud máte v hlavním okně antiviru Bitdefender aktivován režim »Autopilot«, nemusíte se o nic dalšího starat. Když jej vypnete, můžete si sami zvolit provozní režim antiviru, podle svojí aktuální činnosti s počítačem. Samozřejmě je možné přímo z hlavního okna spouštět antivirové testy. V nastavení najdete i kategorii »Profily«, kde lze upravit chování antiviru podle činnosti, kterou právě s počítačem vykonáváte. Antivir může omezit své aktivity na pozadí, když hrajete hry a potřebujete maximální výkon, nebo třeba posílit ochranu e-mail v pracovním profilu. Pokud se nechcete starat o nastavení, použijte automatickou volbu. Správce hesel, jehož nastavení najdete pod modulem »Portmonky« v nabídce »Soukromí« chrání jediným hlavním heslem šifrovanou databázi s přihlašovacími údaji k internetovým službám i jakékoli další citlivé údaje, které mu svěříte. Plug-iny pro Internet Explorer, Firefox a Chrome zajistí snadné použití hesel v internetových prohlížečích.

Bitdefender Total Security 2018 je nejlépe vybavenou variantou bezpečnostních řešení známého výrobce antivirů. Oproti řešení Bitdefender Internet Security 2018 obsahuje navíc například i moduly na šifrování dat, ochranu ztracených či odcizených zařízení nebo optimalizaci výkonu počítače. V rámci řešení Bitdefender Total Security 2018 lze chránit rovněž počítače Apple s macOS nebo smartphony a tablety s Androidem a iOS. Bitdefender Total Security 2018 lze v rámci jednoho předplatného nasadit až na pět zařízení.

Seznam všech plných verzí v Chipu 11/2017

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení