Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Confidential Corporate

Confidential Corporate

S aplikací Confidential můžete označovat dokumenty, fotky i další soubory značkami a pak je podle nich snadno vyhledávat a třídit. Plná verze - Chip 12/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chcete si udělat pořádek v obsahu vašeho počítače? Máme pro vás profesionální aplikaci na označování (tagování) a třídění souborů všech typů.

Aplikace Confidential ve verzi Corporate Edition představuje profesionální nástroj na označování a katalogizaci souborů všech typů (tedy například textových dokumentů, tabulek, prezentací či fotek), která vám pomůže setřídit obsah vašeho počítače a následně v něm pohodlně vyhledávat. V přehledném prostředí aplikace Confidential můžete použít buďto připravené tagy, nebo si nastavit vlastní systém označování souborů. Značky můžete k souborům, přidávat také přímo v Průzkumníku, pomocí nových funkcí v kontextové nabídce pravého tlačítka myši. Proces označování vám ale také velmi usnadní funkce na automatické označování všech nových souborů podle nastavených pravidel. Souborům značky zůstanou bez ohledu na to, zdali je někam přesunete nebo třeba přejmenujete. Vyšší verze aplikace Confidential navíc umí automaticky synchronizovat označené soubory prostřednictvím cloudových úložišť mezi více počítači.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Confidential můžete po registraci a aktivaci používat po dobu jednoho roku, včetně nároku na aktualizace a technickou podporu, až na třech vašich počítačích. Běžná cena roční licence programu Confidential v edici Pro je cca 1 500 korun. Registrace zaručí doručení 3 licenčních klíčů. Každá licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

V hlavním okně programu Confidential, podobném Průzkumníku souborů ve Windows, vyberete v části »Favorites« soubory k označení a použijete na ně značky z nabídky »All Tags«, které je třeba přetáhnout na konkrétní soubory. Zároveň můžete soubory označovat pomocí funkcí v kontextové nabídce pravého tlačítka myši v Průzkumníku. Označování souborů výrazně zjednodušuje funkce na automatické přidávání značek podle nastavených pravidel. Najdete ji pod nabídkou »Tools | Auto-tagging rules« a v nově otevřeném okně si nastavíte pravidla, založená například na názvech a typech souborů nebo třeba jejich umístění v konkrétních složkách. Jen nejvyšší verze programu Confidential umožňují automatickou synchronizaci označených souborů s cloudovými úložištích typu Dropbox nebo OneDrive. Použijte nabídku »Sharing | Folder Synchronization«, následně si vytvořte nové pravidlo synchronizace (»New rule«) a pak do něj přidejte složky k synchronizaci obsahu (»Add folder to rule«).

Budete-li chtít program Confidential používat i po vypršení roční licence plné verze z Chipu, máte možnost pořídit si za zvýhodněnou cenu licenci aplikace v edici Pro. Oproti bezplatné edici Free nebo základní Basic nejste u Confidential Pro limitováni počtem označených souborů, můžete si nastavit neomezený počet pravidel pro automatické popisování souborů, synchronizovat označené soubory prostřednictvím cloudového úložiště nebo si bez omezení vytvářet vlastní značky.

Seznam všech plných verzí v Chipu 12/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení