Menu
Časopis Chip

IOTransfer 3 PRO

IOTransfer 3 PRO

IOTransfer 3 PRO | Krabice: koláž CHIPu

Telefony od Apple se těší velké oblibě, ovšem jejich správce iTunes pro Windows má zcela opačnou pověst. V aplikaci IOTransfer 3 PRO najdete zdatného a chytrého pomocníka pro správu obsahu vašeho iPhonu nebo iPadu, který s vámi bude komunikovat česky. Plná verze - Chip 10/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Synchronizace obsahu mobilních zařízení s iOS prostřednictvím iTunes je dost neohrabaná. Existují ale alternativní nástroje s bohatší nabídkou funkcí.

Mobilní zařízení od Applu jsou hodně vybíravá, pokud jde o formáty videa a hudby, které je v nich možné přehrávat. Aplikace IOTransfer se ale postará, abyste se již tímto problémem nemuseli trápit. IOTransfer zajistí synchronizaci multimediálního obsahu mezi vaším iPhonem či iPadem a počítačem, včetně případného převedení souborů s hudbou a videem do potřebného formátu aniž byste se museli seznamovat s technickými parametry multimediálních souborů. Synchronizace je navíc možná nejen prostřednictvím kabelu, ale také bezdrátově – pomocí Wi-Fi sítě. Stačí k tomu jen instalace aplikace AirTrans z App Storu. Další užitečnou funkcí programu IOTransfer je i stahování videí z oblíbených videoserverů, včetně jejich převodu do potřebného formátu a velikosti a jejich uložení do mobilního zařízení. Snadno si tak můžete naplnit svůj iPhone nebo iPad obsahem na cesty. A protože se úložné místo telefonu rychle zaplní, dokáže program importovat a exportovat iBooks, podcasty a hlasové poznámky. Také vám pomůže odstranit z paměti mobilního zařízení různé pozůstatky po instalovaných aplikacích a další zbytečnosti.

  • Jazyk: česky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

unkčně neomezenou verzi programu IOTransfer 3 PRO můžete po registraci a aktivaci používat po dobu 12 měsíců, včetně nároku na aktualizace. Běžná cena roční licence programu je necelých 650 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. 

Po připojení iPhonu či iPadu analyzuje IOTransfer jeho obsah a nabídne vám přenos pořízených fotek a videí do vašeho počítače. Složky pro umístění souborů si můžete zvolit po kliknutí na volbu »Místo přenosu«. Konkrétní soubory k přenosu je možné zvolit v nabídce »Spravovat«. Pro majitele zařízení s iOS, jejichž úložiště nelze rozšířit paměťovou kartou je velmi užitečná také funkce na vyčištění iPhonu či iPadu od zbytečností a pozůstatků po různých aplikacích. Stačí jen v nabídce »Čistit« kliknout na modré tlačítko pro spuštění čistění a IOTransfer se již o vše postará. Konkrétní data k odstranění zvolit nelze. Program IOTransfer se postará také o dostatek zábavy ve vašem mobilním zařízení. Prostřednictvím funkcí v nabídce »Videa« si můžete stáhnout filmy a videoklipy z oblíbených serverů jako YouTube a Twitch nebo třeba z Facebooku, přičemž se IOTransfer postará o jejich převedení do potřebného formátu uložení do paměti vašeho iPhonu či iPadu.

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení