Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

MP3 Media Studio PRO

MP3 Media Studio PRO

MP3 Media Studio PRO | Krabice: koláž CHIPu

Zortam Media Studio je všestranný pomocník pro automatizaci práce s hudebními soubory, který ušetří spoustu práce. Plná verze - Chip 07/2016.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Domácí hudební knihovny obsahují tisíce skladeb, které je třeba manuálně přejmenovávat a nastavovat jejich informace. Proč nenechat organizaci na šikovném programu?

Zortam MP3 Media Studio PRO je odborníkem na práci s MP3 soubory a na organizaci vaší hudební knihovny. Ušetří uživatelům značný kus práce díky svým automatickým funkcím, kterými dokáže hromadně přidávat obaly alb a zjišťovat MP3 tagy skladeb, na jejichž základě přejmenuje i samotné soubory. Mezi další nástroje patří například výpočet rychlosti skladby BPM (úhozů za minutu), hromadná normalizace hlasitost či integrovaný MP3 přehrávač se zobrazením slov skladby a s vizualizátorem v reálném čase. Pro automatizaci ripování z hudebních CD program nabízí kompletní řešení tvorby MP3 souborů, včetně obalu alba, slov, MP3 tagů a adekvátního jména souborů. Pro lepší organizaci lze skladby řadit dle libovolných parametrů a využít funkcí na mazání duplikátů a na export celé MP3 knihovny do dalších programů nebo do textových souborů pro tvorbu playlistů.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • Bez registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 600 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Automatický organizátor: Program funguje především jako nástroj ke kompletní organizací vaší hudební knihovny, dokáže tedy řadit skladby podle několika různých parametrů a nastavovat jim společné vlastnosti, včetně normalizace skladeb na společnou hlasitost. Informace o skladbách: Pro kvalitní organizaci je nejprve potřeba mít přesné informace o jednotlivých skladbách, o které se postará specializovaný nástroj na automatické vyhledávání tagů. Tagy lze také editovat manuálně nebo je exportovat do jiných formátů nebo textových souborů. Vyhledávání slov: Součástí informací o skladbě mohou být i její samotná zpívaná slova, která lze v mnohých přehrávačích spustit společně se skladbou. Pomocí integrovaného nástroje lze automaticky tato slova vyhledat a skladbě je přiřadit. Podobným způsobem lze také skladbám vyhledat obaly jejich alb.

Jednou z nejvýznamnější funkcí programu je editor ID3 tagů, které popisují informace o souboru včetně názvu skladby, alba a autora, roku vydání, čísla skladby a žánru. Je možné program nechat tagy skladbám hromadně přiřadit zcela automaticky, nebo manuálně editovat jednotlivé skladby. Pro zpětnou kompatibilitu je možné starší verze ID3v1 tagů konvertovat na nejnovější ID3v2 tagy a obráceně. Tagy skladeb lze také importovat a exportovat do textových souborů.

Seznam všech plných verzí v Chipu 07/2016.Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení