Menu
Časopis Chip

Office Recovery 2.3

Office Recovery 2.3

Office Recovery 2.3 | Krabice: koláž CHIPu

Program RS Office Recovery slouží k záchraně dokumentů, které jste si nedopatřením smazali nebo se nachází na poškozených, nečitelných discích. Plná verze - Chip 11/2016.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Smazali jste si důležitý dokument, tabulku nebo prezentaci a vysypali koš? Nezoufejte, specializovaný program ještě může vaši práci zachránit.

Snadno ovladatelná aplikace RS Office Recovery se specializuje na záchranu dokumentů vytvořených v kancelářských aplikacích, které jste si nechtěně smazali, nebo které se nacházejí na poškozeném pevném disku počítače nebo nečitelném USB flash disku. RS Office Recovery pracuje se sofistikovanými algoritmy na obnovu ztracených dat, které se pokusí najít a obnovit všechny segmenty dat na zformátovaných, smazaných či poškozených datových nosičích. Podporovány jsou přitom soubory ve formátech Microsoft Office (DOC, DOCX, XLS, XLSX, RTF, HTML ad.), PDF a OpenOffice (ODS, ODT aj.) a zachránit lze i komprimované či zašifrované dokumenty, které se nacházejí na discích se všemi běžně používanými souborovými systémy. Z poškozeného disku lze rovněž vytvořit dokonalý virtuální obraz, ze kterého se bude RS Office Recovery dále pokoušet zachránit data.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • Registrace on-line

Časově neomezená plná verze programu v ceně 1 500 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Úplně na začátku si zvolíte disk, na kterém se budou vyhledávat ztracená data. Často přitom hrozí, že opakované pokusy o načtení dat mohou způsobit další poškození disku. Proto se vám může hodit funkce »Create Virtual Disk«, která vytvoří přesnou kopii disku, na které budou následně prováděny pokusy o záchranu souborů. RS Office Recovery nabízí rychlý, nebo naopak důkladnější režim skenování obsahu disku a rovněž i možnost upřesnit, jaké soubory budou vyhledávány. V nastavení lze zvolit typy souborů (dokumenty, tabulky atd.) a dále je filtrovat podle jejich velikosti či data vytvoření nebo poslední úpravy. U nalezených souborů zobrazí RS Office Recovery náhled jejich obsahu, nabídne vám různé způsoby zobrazení a řazení jejich přehledu. Zachráněné soubory pak můžete obnovit na pevný disk, vypálit je na CD/DVD, vytvořit z nich ISO obraz, nebo nahrát na FTP server.

Výrobce programu RS Office Recovery nabízí i celou řadu dalších softwarových nástrojů na obnovení různých typů ztracených dat. Aplikace RS Partition Recovery, RS FAT Recovery a RS NTFS Recovery slouží k záchraně z nechtěně zformátovaných nebo poškozených pevných disků, zatímco například RS Photo Recovery se specializuje na záchranu fotek z pevných disků či paměťových karet. Zkušební verze všech programů na záchranu dat si můžete stáhnout z webu www.recoverhdd.com/downloads. 

Pozor na rizika užití softwaru pro obnovu dat na HDD! (Může dojít k přepisu dat a nemožnosti jejich obnovy v budoucnu).

Seznam všech plných verzí v Chipu 11/2016.Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení