Menu
Časopis Chip

PDF Converter Pro

PDF Converter Pro

PDF Converter Pro | Krabice: koláž CHIPu

Program AceThinker PDF Converter Pro umí převádět PDF soubory na textové dokumenty, obrázky a další typy souborů – včetně rozpoznání českého textového obsahu. Plná verze - Chip 07/2022.

 
 

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Potřebujete upravit obsah PDF dokumentu nebo pracovat s jeho textem? Pak potřebujete speciální nástroj, který jeho obsah rozpozná a převede na text.

S programem AceThinker PDF Converter Pro můžete převádět PDF soubory do formátu obrázků, prezentací, tabulek, HTML souborů nebo na textové dokumenty, použitelné ve Wordu. Přitom nezáleží, jestli se jedná o PDF soubory exportované z jiného softwaru nebo naskenované papírové předlohy či dokumenty digitalizované prostřednictvím fotoaparátu. V případě skenů a fotografií totiž AceThinker PDF Converter Pro použije funkci OCR na rozpoznávání znaků a převod textů do editovatelné podoby.

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

OCR v programu AceThinker PDF Converter Pro velmi dobře zvládá i rozpoznávání českých znaků. Dále můžete s nástroji programu AceThinker PDF Converter Pro také vytvářet nové PDF dokumenty ze souborů v libovolných formátech a také PDF různě upravovat. Užitečné jsou především funkce na spojování a rozdělování PDF dokumentů, extrahování obrázků nebo kompresi velkých dokumentů, aby je bylo možné posílat e-mailem.

  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows 8-11 (32/64 bit)
  • Registrace do konce července 2022

Roční plnou verzi programu AceThinker PDF Converter Pro v ceně 750 korun můžete po aktivaci používat bez funkčních omezení včetně průběžných aktualizací, ovšem bez nároku na technickou podporu a upgrade na vyšší verzi. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Období provedení registrace, instalace a aktivace je zaručeno do konce července 2022.

pdf-01

Uživatelské rozhraní programu AceThinker PDF Converter Pro je přeloženo do češtiny a čeština je podporována i v případě převodu textů z PDF a naskenovaných či vyfocených předloh do textové podoby, vhodné pro další úpravy. Popisky funkcí jsou jasné a postup jejich použití je jednoduchý. | Zdroj: PDF Converter Pro

pdf-02

Na začátku použití všech funkcí programu AceThinker PDF Converter Pro je výběr zdrojového souboru – PDF dokumentu, obrázku nebo třeba wordového dokumentu – pro převod či úpravy. Pak už si jendoduše zvolíte použitou funkci a umístění výstupního souboru a spustíte převod. | Zdroj: PDF Converter Pro

pdf-03

V nabídce „Ostatní“ se nachází řada užitečných funkcí pro práci s dokumenty ve formátu PDF. S pomocí programu AceThinker PDF Converter Pro je můžete spojovat či rozdělovat, exportovat z nich obrázky a grafiku, zbavit je zabezpečení heslem (ale musíte jej znát) nebo zmenšit jejich datovou velikost. | Zdroj: PDF Converter Pro

Nabídka „OCR“ obsahuje funkci na optické rozpoznávání znaků, tedy převod fotografií, naskenovaných předloh a PDF dokumentů, jejichž obsah nelze upravovat, do běžného textu. AceThinker PDF Converter Pro přitom dává na výběr z výstupů ve formátu prostého textu (TXT), wordových dokumentů, kdy se snaží udržet i formátování výchozího dokumentu, a třeba i excelových tabulek nebo powerpointových prezentací. Vhodný formát proto zvolte především podle typu výchozího dokumentu a jeho zamýšleného dalšího použití. Také je vhodné z nabídky ve spodní části okna programu AceThinker PDF Converter Pro vybrat jazyk převáděného dokumentu.

Seznam všech plných verzí v Chipu 07/2022

Obsah: Všechna témata Chipu 07/2022


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení