Menu
Časopis Chip

Trackmania

Trackmania

Trackmania | Koláž: Chip/Trackmania

Ubisoft Trackmania jsou legendární závody autíček na pomezí formulí a terénních speciálů. V bezplatné verzi se můžete prohánět po 25 tratích a zlepšovat své zkušenosti. Free verze - Chip 07/2021.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

 

Závody autíček se skvělou grafikou a ovladatelností přinášejí napínavé chvilky i silnou návykovost.

Trackmania je letitá hra, která byla ve své době velmi populární a rozšířila se díky bezplatnému závodění po internetu. Přišla s modelem Free To Play -  základní verzi můžeš hrát zdarma a podle svého rozvoje a zájmů si můžeš později dokoupit licenci, výbavu a různá rozšíření a vychytávky. Jako pilot formule se zběsile řítíte bláznivou virtuální tratí plnou klopených zatáček, skoků, lopingů a zrychlovačů a snažíte se udržet na trati v co nejvyšší rychlosti. Důležité na hře je to, že autíčko i prostředí se nedá zničit, ale fyzikální zákony prostředí zůstávají poplatné reálnému světu. Hra se nyní řadí mezi e-sporty, tedy herní soutěže, ve kterých máte možnost hrát proti živým protivníkům a výrobce pro úspěšné hráče pořádá mezinárodní šampionáty. Hra existuje v několika kategoriích od freewarové verze, přes standardní roční předplatné až ke klubové verzi pro týmy, ke kterým se můžete připojit. Přejít z bezplatné verze na vyšší lze pouhou úhradou licence, protože program už je kompletně nainstalovaný

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

Základní freewarová educe Starter Access obsahuje 25 tratí, které se každé tři měsíce obměňují. V této verzi můžete trénovat a srovnávat si své výkony s protivníky v podobě "duchů", tedy stínových protivníků, které sice vidíte, ale nejsou to reální protivníci, kteří by vám například překáželi nebo do vás bourali. Vaše výsledky jsou vyhodnocovány v tabulce pořadí. Využít můžete základní úpravu vzhledu a základní editor tratí. Připravte se na to, že u mnoha funkcí se zobrazí hlášení, že jsou dostupné pouze pro placené Standard a Teams varianty.

Jako většina moderních her, má i Trackmania stanovené minimální nároky na hardwarové vybavení počítače. Pro Full HD monitor se 60 snímky za sekundu, je to Intel Core i5-2500k nebo AMD FX 6100 s 8 GB RAM, 2 GB volného místa na harddisku, grafická karta Nvidia GeForce GTX 660 nebo AMD Radeon R9 270X s videopamětí 2 GB. Podporovány jsou pouze 64bitové Windows 7/8/10. Pokud máte monitor s nižším rozlišením, lze hru rozeběhnout i na starším počítači (případně lze předem zkusit snížit rozlišení v nastavení obrazovky) s menší RAM - redakční stroj je i5 s 6 GB RAM a Nvidia GTX 460 s 1 GB videopaměti.

  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows 7/8/10 (64 bit)
  • Bez registrace
Zdroj: Trackmania

Zdroj: Trackmania

Zdroj: Trackmania

Zdroj: Trackmania

Zdroj: Trackmania

Zdroj: Trackmania

Když se seznámíte s klientem Ubisoft Connect zjistíte, že v něm najdete více her pro bezplatné hraní. Výběr už je na vás, zda preferujete závodní, akční, sci-fi nebo strategické hry.

Seznam všech plných verzí v Chipu 07/2021

Obsah: Všechna témata Chipu 07/2021


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení