Menu

Plná verze pro 04/2015: RoboForm 7.9

17.03.2015 12:14 | Martin Kučera + Přidat komentář
Plná verze pro 04/2015: RoboForm 7.9

Plná verze pro 04/2015: RoboForm 7.9 | foto: CHIP

Zadávat na internetových stránkách stále dokola stejné přihlašovací nebo registrační údaje je velmi otravné. Existuje ale cesta, jak si zadávání údajů usnadnit pomocí jediného hesla.

Program RoboForm 7.9.12, jehož plnou verzi můžete po dobu jednoho roku využívat zdarma, umí v šifrované databázi ukládat nejen přihlašovací jména a hesla k různým internetovým službám a automaticky vás k nim přihlašovat. Zvládne navíc uchovávat i celé uživatelské profily, včetně adres, telefonních čísel a dalších údajů, a s jejich využitím pak automaticky vyplňovat registrační webové formuláře, používané například při registraci do internetových obchodů či vytváření uživatelských účtů u dalších webových služeb. RoboForm navíc nemusíte používat jen v počítači, všechny funkce tohoto programu jsou k dispozici i v mobilních aplikacích pro všechny běžné platformy smartphonů a tabletů.

Tato plná verze vyjde v Chipu 04/2015 již 20. března 2015.

robo

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.