Menu

Připravujeme pro Chip 02/2015: 100 aplikací, které musíte znát

06.01.2015 08:15 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Připravujeme pro Chip 02/2015: 100 aplikací, které musíte znát

Připravujeme pro Chip 02/2015: 100 aplikací, které musíte znát | foto: CHIP

Většina z bezmála tří milionů aplikací pro smartphony a tablety s Androidem, iOS a Windows Phone je k dispozici zcela zdarma. Pomůžeme vám z nich vybrat ty nejlepší.

Výběr funkčních a užitečných mobilních aplikací není vůbec snadný. Především v Obchodě Play s výbavou pro Android se musíte prokousávat nabídkou zbytečných, částečně funkčních, a občas dokonce i nebezpečných aplikací. Navíc se velmi často setkáte s aplikacemi, které jsou sice ke stažení zdarma, ale obsahují obtěžující reklamu nebo mají výrazně omezenou funkcionalitu. Řada opravdu užitečných aplikací je placená, ale nemusíte mít obavy – jejich ceny se zpravidla pohybují v řádu desetikorun. Celkem je k dispozici opravdu obrovské množství mobilních aplikací: Obchod Play jich obsahuje asi 1,3 milionu, Apple App Store kolem 1,2 milionu a majitelé smartphonů s operačním systémem Windows Phone mohou vybírat asi z 300 tisíc aplikací.

My vám v únorovém Chipu, který vychází již 23. ledna, představíme rovnou stovku aplikací, které stojí za pozornost.

100apps-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení