Menu

Připravujeme pro Chip 4/2015: Nový úhel pohledu

15.03.2015 17:00 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Připravujeme pro Chip 4/2015: Nový úhel pohledu

Připravujeme pro Chip 4/2015: Nový úhel pohledu | foto: CHIP

Řada výrobců technologických hraček se nám snaží zprostředkovat nové zážitky pomocí rozšířené a virtuální reality. Nově se k nim přidal i Microsoft.

Pokud se zamyslíte nad tím, jak probíhá váš běžný den, možná zjistíte, že se většinu času díváte na nějaký displej – ať už jde o obrazovku vašeho smartphonu či tabletu, čtečku elektronických knih, displej počítače, navigaci v autě, reklamní obrazovky v hypermarketech nebo velkoplošnou televizi ve vašem obýváku. Co obrazovka, to jedno zařízení. Ale co to obrátit a mít jeden displej, který zobrazí právě takový obsah, jaký aktuálně potřebujeme? To je cesta, jakou se může ubírat vývoj brýlí pro virtuální realitu. Mnoho takových produktů je již na trhu dostupných, další vznikají ve vývojových laboratořích.

O nejnovějším dění na trhu brýlí pro rozšířenou a virtuální realitu se dočtete v dubnovém Chipu, který vychází již 20, března.

virtr-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení