Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Čtečka s velkým displejem

Pavel Trousil 08.02.2018

PocketBook InkPad 3 je čtečka elektronických knih, která je vybavena 7,8“ displejem E Ink Carta  s rozlišením 1404 x 1872 bodů. Vytváří vizuální dojem, jako při čtení klasické papírové knihy.

PocketBook představil větší 7,8“ čtečku e-knih InkPad 3 s displejem E Ink Carta a pokročilou funkcí SMARTlight. Oproti předchozím verzím je čtečka menší a lehká - váží pouhých 210 g. Technologie SMARTligh umožňuje nastavit nejen úroveň jasu, ale také teplotu barvy nasvícení. V automatickém režimu nabízí nejvhodnější možnost intenzity a teploty barvy světla vzhledem k denní době a lidskému biorytmu.

pr1-740-inkpad3-01-en-nahled

PocketBook InkPad 3 umožňuje také vytvořit denní šablony intenzity a barvy nasvícení v závislosti na rozvrhu a osobních preferencích. Podporuje i formát MP3, takže uživatelé ji mohou využít pro poslech hudby během čtení, ale také pro poslouchání audioknihy. Podporuje i funkci Text-to-Speech, která převádí psaný text na mluvené slovo.

Pohání ji dvoujádrový procesor (2 × 1 GHz) a má 1GB operační paměť. Uživatel má k dispozici 8GB flash paměť a slot pro paměťovou kartu microSD (až 32 GB). Díky Wi-Fi připojení a službám Dropbox, Send-to-PocketBook, PocketBook Sync a PocketBook Cloud lze snadno stáhnout obsah bez připojení k počítači. Na přední straně jsou ergonomická tlačítka pro otáčení stránek, které můžete zároveň otáčet i pomocí dotykové obrazovky. Díky vestavěnému g-senzoru můžete libovolně měnit držení čtečky ze svislé do vodorovné polohy. Při rozměrech 195 x 136,5 mm je jen 8 mm tenká a váží pouhých 210 g.  Doporučená maloobchodní cena je 5999 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud