Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Čtvrtfinále MS v hokeji 2024: jak sledovat zápas Česko vs. USA?

Jakub Fišer 23.05.2024
Zdroj: Midjourney (vygenerováno pomocí AI)

Ve čtvrtek 23. května se rozhoří čtvrtfinálové boje na mistrovství světa v ledním hokeji, které se letos koná v Praze a Ostravě. Česká reprezentace ve večerním duelu vyzve výběr Spojených států amerických (USA). Jak tento zápas sledovat online na počítači nebo telefonu?

Kapitoly článku

MS hokej 2024: čtvrtfinále Česko vs. USA

Stejně jako vloni, i letos se česká reprezentace utká ve čtvrtfinále hokejového mistrovství světa s USA. Vloni to dopadlo bolestivou prohrou 3:0, letos jsou zatím šance obou týmu otevřené. Ve vyřazovací fázi turnaje čeští hokejisté v moderních dějinách hráli s USA již 10×, z toho 5 zápasů dokázali vyhrát a postoupit.

Zápas odstartuje ve čtvrtek 23. května ve 20:20 a pokud jste nesehnali lístky do hlediště pražské O2 areny, budete se muset dívat po vlastní ose. Jaké jsou možnosti?

Mohlo by vás zajímat

Jak sledovat? Živě a zdarma

První možnost je pochopitelně televizní obrazovka. Česká televize vysílala všechny dosavadní zápasy na turnaji, tedy i klání českého týmu, na televizních obrazovkách na kanále ČT Sport, popřípadě v rámci internetového iVysílání na kanále ČT Sport Plus.

Pakliže nemáte k dispozici moc velký objem mobilních dat, možná využijete raději textový přepis. Pro ten se nejlépe hodí česká aplikace Livesport, doporučíme však i oficiální aplikaci IIHF nebo web specializující se na psané komentování sportovních události – Onlajny.cz.

Portál České televize zaměřený na hokejové MS 2024
Portál České televize zaměřený na hokejové MS 2024
Zdroj: se svolením České televize

Sledování ze zahraničí

Je velmi pravděpodobné, že tento exponovaný zápas budou chtít sledovat i diváci, kteří se právě nachází mimo Českou republiku – ať už pracovně, anebo třeba na dovolené. Ale pozor, iVysílání České televize nefunguje mimo Česko.

Využít můžete bezplatnou webovou stránku ZivePrenosy.cz, která umožňuje sledovat prakticky jakýkoliv sportovní zápas zdarma a v prohlížeči. Musíte však počítat s horší kvalitou a častokrát nesrozumitelným komentářem.

A pak je tu alternativa v podobě volně dostupných VPN služeb. Stačí si na svém přijímači aktivovat přepojení na Česko a můžete sledovat Českou televizi prakticky odkudkoliv na světě.

Zdroj: iVysílání ČT, IIHF


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud