Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

D-Link představil 180° HD Wi-Fi venkovní kameru

redakce 06.02.2018

Společnost D-Link ohlásila nejnovější kameru z řady mydlink – Full HD 180° venkovní Wi-Fi kameru DCS-2670L, která umožňuje pozorování ve venkovním prostředí.

Nejnovější kamera D-Link je vybavena širokou škálou funkcí pro sledování a zabezpečení domu. Je cenově dostupná, velmi nenápadná, snadno použitelná a mimořádně odolná i proti nejtěžším povětrnostním podmínkám.

Full HD 180° venkovní Wi-Fi kamera má robustní pouzdro se stupněm krytí IP65, aby dokázala pracovat v nejrůznějších podmínkách včetně deště, prachu a sněhu. Rozlišení Full HD 1080p a širokoúhlý 180° objektiv poskytují širší zorného pole, takže pro střežení určité venkovní plochy může stačit pouze jedna kamera.

Obraz zachycovaný Full HD 180° Wi-Fi kamerou společnosti D-Link je dostupný na smartphonu, tabletu nebo počítači prostřednictvím aplikace mydlink nebo speciálního webového portálu, aby bylo možné neustále dohlížet na sledovaný objekt z libovolného místa na světě. Integrovaná funkce pro detekci pohybu a zvuku pošle okamžitě upozornění na smartphone a pořídí videozáznam sledované události na vloženou microSD kartu nebo pomocí aplikace mydlink také přímo do smartphonu.

Nová Full HD 180° venkovní Wi-Fi kamera společnosti D-Link zobrazuje okamžitě veškeré dění v reálném čase – dokonce i v noci. Vestavěná funkce nočního vidění s infračerveným LED osvětlením umožňuje pozorování do vzdálenosti až deseti metrů i při úplné tmě.

Venkovní kamera je dodávána s různými montážními doplňky, což umožňuje instalaci kdekoli. Kamera se připojuje k internetu buď bezdrátově přes Wi-Fi síť anebo přímo do routeru přes síťový kabel.

Mezi klíčové výhody kamery DSC-2670L patří:

  • Konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům – Robustní pouzdro se stupněm krytí IP65 odolává prachu, dešti i sněhu, abyste mohli dohlížet na svůj majetek i v těch nejnáročnějších venkovních podmínkách.
  • Snadné připojení k bezdrátovým nebo kabelovým sítím – Snadná instalace a konfigurace kamer kdekoli v dosahu Wi-Fi sítě nebo přímého připojení k routeru.
  • Snímky a videozáznamy – lze ukládat přímo do mobilního zařízení prostřednictvím aplikace mydlink a také lokálně na microSD kartu vloženou do kamery.
  • Detekce pohybu a zvuku – Tato funkce při aktivaci automaticky posílá varovné zprávy do mobilního zařízení uživatele.
  • Dálkové ovládání – Aplikace mydlink umožňuje sledovat a ovládat kamery na dálku z libovolného místa a také ručně spouštět nahrávání videozáznamu.
  • Velmi kvalitní obraz – 10x digitální zoom, noční vidění až na vzdálenost 10 metrů a vysoké 1080p Full HD rozlišení poskytují detailní obraz okolí vašeho domu nebo firmy.
  • Širokoúhlý objektiv – Mimořádně velký 180° úhel záběru zajišťuje lepší pokrytí sledovaném prostoru.

Dostupnost a cena

DCS-2670L je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 4999 Kč nebo 194,90 euro.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme