Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

Dětské hodinky s funkcí videohovorů

Pavel Trousil 19.11.2019

Hodinky TCL MOVETIME Family Watch MT40 jsou určené pro děti od 4 do 7 let a dokážou monitorovat jejich polohu a zobrazovat ji ve smartphonu rodičů. Podporují i obousměrný videohovor  a motivují děti k pohybu.

Novinka TCL MOVETIME Family Watch MT40 podporuje datové 4G připojení, díky čemuž mohou být rodiče v kontaktu se svým potomkem za pomoci funkcí videohovorů, obousměrného volání a posílání hlasových nebo obrazových zpráv.

Hodinky lze propojit s jakýmkoli chytrým telefonem s operačním systémem Android nebo iOS, a to prostřednictvím aplikace TCLMOVE. Rodiče mohou v aplikaci dítěti vymezit na mapě bezpečnou zónu, a pokud ji dítě opustí, aplikace je na to upozorní. Hodinky jsou navíc vybaveny funkcí SOS, kterou může dítě použít pokaždé, když se cítí ohroženo.

 movetime-family-watch-mt40-combine-with-ui-nahled

Family Watch MT40 jsou vybaveny 1,3palcovým displejem s nastavitelným ciferníkem. Prostřednictvím vestavěné kamery a 4G připojení lze provádět obousměrné videohovory. Hodinky mají barevný design vyrobený z odolných materiálů. Nabízejí stupeň krytí IP65, který zaručuje prachotěsnost a odolnost vůči tryskající vodě. Pryžový řemínek lze odepnout a v případě potřeby vyměnit. Hodinky také sledují kroky, spálené kalorie a ušlou vzdálenost. Děti tak mohou soutěžit s kamarády a průběžně si stanovovat nové cíle. Rodiče zase mohou ocenit pohybové aktivity svých dětí "lajkem" a povzbudit je k dosažení dalších met. Děti v hodinkách najdou i budík nebo školní rozvrh.

hodinky-nahled

V běžném provozu vydrží podle výrobce hodinky na jedno nabití až dva dny provozu, jejich opětovné nabití pomocí microUSB kabelu je otázkou 120 minut. Hodinky i aplikace komunikují česky i slovensky a podporují mobilní 2G, 3G i 4G sítě. Prodávají se za 2990 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud