Menu

Instalace čteček Chip CZ

Digitální verze časopisu Chip se čte pomocí aplikace Chip CZ, která je dostupná pro iOS, Android, Windows a MacOS. Číst lze i v browseru na internetových stránkách.

17.10.2017 - Povinná aktualizace zabezpečení aplikace Chip CZ. Pokud tuto aktualizaci neprovedete, můžete sice číst již stažená vydaní, ale nebudete mít dostupnou možnost stažení nových vydání a nebo možnost se přihlásit ke svému účtu.

AKTUALIZACE iOS a Android: Aplikace smažte a z App Storu nebo Google Play nainstalujte aplikace znovu.

AKTUALIZACE Windows a MacOS: V aplikaci Chip CZ zmačkněte ikonu »i« a vyberte »Smazat data«. Poté aplikaci odinstalujte běžným způsobem nebo ve Windows 10 pomocí tlačítka »Start« a volby »Nastavení | Aplikace | Aplikace a funkce«. Restartujte počítač a po nové instalaci a přihlášení stáhněte svůj zaplacený obsah.

Instalace čtečky Chip CZ

tablet-appstore tablet-google-play windows-logo macos-logo

Alternativni instalace čtečky ve Windows : Pokud by se vám nezdařila instalace čtečky, nejprve nainstalujte knihovny Adobe AIR. Poté stáhněte instalaci ve verzi ZIP, rozbalte ji na svém počítači a spusťte instalaci souborem »Install Chip CZ.exe« s právy administrátora (pravé tlačítko myši a »Spustit jako správce«).

Alternativni spuštění čtečky ve Windows : Pokud by se vám nezdařila instalace čtečky, nejprve nainstalujte knihovny Adobe AIR. Poté stáhněte přímospustitelnou verzi ZIP, rozbalte ji na svém počítači a čtečku spusťte souborem »Chip CZ.exe« s právy administrátora (pravé tlačítko myši a »Spustit jako správce«). Pokud by zabezpečení počítače vyžadovalo výjimku, umožněte ji.

Pokud byste měli potíže s přihlášením do aplikací Chip CZ, zkuste si své přihlášení na těchto internetových stránkách (vpravo nahoře v červené liště). Jde o totožný účet, takže pokud zde zjistíte, že zde vaše přihlášení nefunguje, používáte buď jiný e-mail (jiný uživatelský účet) nebo nesprávné heslo. V tom případě použijte funkci pro reset hesla, systém vám obratem zašle vygenerované heslo, které si po přihlášení k vašemu účtu můžete libovolně změnit.

Pokud byste po přihlášení do aplikace Chip CZ neměli dostupný zaplacený obsah, přihlaste se zde na těchto internetových stránkách do svého účtu a ve »Správě objednávek« zkontrolujte svůj zaplacený obsah.

Pokud by vám aplikace Chip CZ při přihlášení oznámila, že počet čtecích zařízení je již vyčerpán, přihlaste se zde na těchto internetových stránkách do svého účtu a ve »Správě zařízení« a bez obav odstraňte některé zařízení ze seznamu.

Servisní e-mail support@burda.cz. Kromě popisu problému uveďte i operační systém, antivirové zabezpečení, e-mail vašeho uživatelského účtu a typ vašeho předplatného/nákupu (název a čísla časopisů).

Co je Adobe Air : Aplikace Chip CZ využívá technologii Adobe AIR, která se instaluje současně se aplikací, ale aktualizuje se odděleně, většinou při startu aplikace Chip CZ. Povolte tuto aktualizaci.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání