Menu

Digitální Chip - možnosti čtení

?

Digitální Chip z e-shopu www.chip.cz/digi je možné číst na počítači on-line přímo v internetovém prohlížeči a současně i off-line v aplikaci Chip CZ nainstalované až na třech mobilech, tabletech a počítačích. Čtenáři mají take plný přístup ke službě On-line DVD, což je Chip DVD na internetu. Stejné možnosti čtení digitálního časopisu mohou využívat i předplatitelé kombinovaného předplatného (papír + digi). Pokud potřebujete svým zaměstnancům pořídit větší množství digitálních předplatných Chipu, využijte slev a výhod nabídky firemního předplatného s možností daňově uznatelného nákladu a odpočtu DPH.

devices-chip800

 TIP:  Nejsnadnější cesta k digitálnímu Chipu je jeho nákup a čtení na počítači přímo na stránkách e-shopu www.chip.cz/digi v browseru. Se stejným uživatelským účtem z e-shopu se pak můžete přihlásít i do mobilní aplikace Chip CZ pro iPhone a Android, kde časopis stáhnete a pak můžete číst off-line i bez připojení k internetu. Podobná aplikace je k dispozici i pro počítače. K jednomu účtu můžete připojit až tři aplikace Chip CZ na různých mobilech a počítačích.

tablet-appstore tablet-google-play windows-logo macos-logo

Vysvětlení k obrázku níže: Mobilní aplikace Chip CZ pro iPhony nebo Android má dvě možnosti pro zpřístupnění časopisu. (1) Buď si zákazníci koupí digitální časopisy v e-shopu www.chip.cz/digi a pro jejich zpřístupnění v aplikaci se přihlásí stejnými údaji uživatelského účtu jako při nákupu (časopisy je možné číst na mobilu, počítači a webu). Nebo si časopisy koupí přímo v této aplikaci (2) prostřednictvím obchodů Apple nebo Google (takto koupené časopisy je možné číst ale jen na mobilu - nemají tedy možnost čtení na počítači). Obě nákupní metody lze v mobilní aplikaci kombinovat.

jak-nakupovat-2021

POTÍŽE S PŘIHLÁŠENÍM V APLIKACI Pokud byste měli potíže s přihlášením do aplikace Chip CZ pomocí ikony "panáčka" v horním menu, ověřte si své přístupové údaje přihlášením do uživatelského účtu zde na internetových stránkách v horním menu - jedná se o totožný účet. Pokud neznáte heslo, použijte funkci www.chip.cz/uzivatel/zapomenute-heslo. Ve svém účtu můžete také zkontrolovat zakoupené časopisy a předplatné. Rovněž zde můžete vypnout a odstranit používaná zařízení pro čtení prostřednictvím aplikace Chip CZ - pokud apliakce při přihlášení oznámí, že "počet čtecích zařízení je již vyčerpán". Licence digitálního časopisu umožňuje současné použití maximálně tří aktivních čtecích zařízení. V případě přetrvávajících problémů využijte e-mail podpory: support@burda.cz. Kromě popisu problému uveďte i na jakém zařízení se problémy vyskytují.

Rozšířená nápověda >>