Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Domácí síťový server

redakce 28.07.2010

Společnost Verbatim představil MediaShare Home Network Server - nové síťové úložné řešení navržené tak, aby pomáhalo uživatelům organizovat a zpřístupnit svůj obsah prostřednictvím jediného zařízení. Uživatelé mohou snadno sdílet, ukládat a streamovat fotografie, videa a další soubory uložené na serveru MediaShare.

Kapitoly článku

Mnoho domácností dnes vlastní více než jeden počítač a spolu s tím roste potřeba sdílet nebo přistupovat k digitálnímu obsahu. Se zařízením MediaShare od Verbatimu je snadné prohlížet fotografie, přehrávat hudbu, stahovat či uploadovat soubory prostřednictvím vzdáleného přístupu z kteréhokoli počítače připojeného k internetu.
Portál www.myverbatim.com umožňuje uživatelům uploadovat fotografická alba a sdílet je na sociálních sítích jako Facebook nebo Flickr. Dokonce mohou alba i vytvářet. Hudbu lze streamovat uživatelům iTunes na počítače s OS Windows a Mac, které jsou připojené k domácí síti. MediaShare poslouží rovněž k prohlížení fotografií a přehrávání hudby na domácím plochém televizoru prostřednictvím DLNA-kompatibilních zařízení jako jsou digitální přehrávače PlayStation 3 a XBox 360.
 

Jednoduché rozhraní a vícenásobná konektivita

Verbatim MediaShare má jednoduché uživatelské rozhraní, které umožňuje přehrávat, ukládat a sdílet soubory. Díky tlačítku Easy Transfer mohou uživatelé uploadovat obsah do serveru z přenosného pevného disku, flash disku nebo čtečky paměťových karet připojené do USB portu na přední straně.
MediaShare podporuje funkci Apple Time Machine pro uživatele Mac a Windows Backup pro zálohování obsahu na počítači připojeném k síti.
MediaShare Home Network Server nabízí až 2 TB úložné kapacity. Cena 1TB verze je 6549 Kč, verze s kapacitou 2 TB bude k dostání později.


Vlastnosti MediaShare Home Network Server

  • Sdílení, ukládání a streamování fotografií, videí a dalších souborů
  • Až 2 TB úložné kapacity
  • Tvorba fotografických alb a jejich sdílení s rodinou a přáteli
  • Tlačítko „Easy Transfer“ pro přenos souborů z USB disků nebo paměťové karty rovnou do MediaShare
  • Vzdálený přístup odkudkoli prostřednictvím www.myverbatim.com
  • robustní hliníková schránka
  • Tisk připojením USB tiskárny k MediaShare
  • Podpora více uživatelských účtů
  • Kompatibilní s Windows 7, Vista, XP, 2000, Mac OS X
  • Napájecí adaptér a síťový kabel jsou součástí balení

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud